Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tesztek, ha kigúnyolják...

Ti mit tesztek, ha kigúnyolják a kutyátokat?

Figyelt kérdés

Visszaszóltok az illetőnek? Vagy verekedtek? Vagy figyelmen kívül hagyjátok? Mi a legjobb megoldás szerintetek ilyenkor?


Én visszaszólok a gúnyolódónak, de volt, hogy figyelmen kívül hahytam, azt is azért, hogy éreztessem az illetővel, akkora tapló, hogy nem érdemli meg, hogy hozzászóljak.


És Ti? Tudnátok példákat is mondani?



2016. márc. 7. 00:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓÓ én ezen csak jót nevetek.. Egyszer mondta nekem valaki, hogy nagyon ronda egy kutyám van. Én erre azt mondtam, hogy "tudod az én kutyámra lehet azt mondani, hogy annyira ronda, hogy már-már szép" Vagy azt, hogy " ugye tudod, hogy ez a kutya a nők kedvence? Te ezt elmondhatod magadról?"
2016. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit mondanak. Alapvetően vagy figyelmen kívül hagyom, vagy visszaszólok.
2016. márc. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Volt. En nem hagyom annyiban. Egyszer pl. egy kigyurt pasi kutyaja egy labrador odajott az en kis pincsimhez, mire a gazdaja csufosan szolt,h gyere bella otthon is tudsz macskaval jatszani. En meg szoltam az egyemnek,hogy gyere nincs szukseged bolhakra. Habar gyonyoru az a kutya, megis a gazdaja egy bekepzelt p***. Volt olyan is aki az erkelyerol ordibalt amiert a kutyam az egyik fa tovebe pisilt. Szidta a kutyusom, mert, hogy o tiszta kornyezetben szeretne elni. Mondtam neki, hogy csak megontozi azt a fat..nem hagyta abba. Mondtam akkor,jojjon le, ne az erkelyrol pofazzon, mire bekotrodott. Emigy ha valaki az en kis dragamat gunyolja, az szamomra meg rosszabb mintha nekem szologatna be.
2016. márc. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
" Bolhás beszólás " nagyon jó.
2016. márc. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Varga Péte4 ***** válasza:
34%
Nemá! Ha egy kutya megugat visszaugatsz neki?
2016. márc. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Nem nagyon érdekel az egyébként elő nem forduló dolog, mivel egy kutya, illetve annak nem megfelelő viselkedése elsősorban a gazdáját minősíti. Tehát első körben, ha nem kifejezetten a kutya küllemét szidják, ami olyan, amilyen, hanem a viselkedését,akkor önkritikával ildomos fogadni, mert pl. egy idegroncs, agresszív kistermetű kutya, vagy egy akármilyen fajta vezethetetlen, engedetlen kutya (gazdája) szinte megérdemli a kritikát.


Felesleges érzelmi hullámzást keltő emberek bármilyen témájú beszólásait eleresztem, nem pedig belekapaszkodom.


Te, mondtál példát?

2016. márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem staffim van, minidg beszólnak, hogy ez egy agresszív dög és a fején is látszik, hogy őlni lenne képes. Semmit sem szólok, jól nevelt a kutya és soha senkit nem bántana csak úgy.

Én elengedem a fülem mellett, megyek tovább büszkén vele :)

2016. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pit keverékem van, általában nem szoktak beszólni, mert messziről elkerülnek... Ha mégis, egyik fülemen be, másikon ki. Csak bátyám mondja mindig, hogy "krokodilfejű". Ezen csak nevetek, és mondom neki, hogy nem baj, nekem így is szép...
2016. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit szólnak be, de általában figyelmen kívül hagyom vagy megyek tovább - az még gázabb nekik, ha nem is reagálsz :)


Viszont egyszer volt, hogy kis tinilányok jöttek velem szembe, egész csapat, röhigcséltek és az egyik ránézett a kutyámra és mondja "De ronda vagy!" én meg rávágtam tök hangosan, hogy "Te is!", na azt a döbbent fejet látni kellett volna :D

2016. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bullterrierem van, rendszeresen lerondázzák, vagy félnek tőle, mert azt hiszik, agresszív. Ha a külsejét fikázzák, arra csak annyi a válaszom, hogy mi ilyennek szeretjük. A veszélyességére meg annyit, hogy csak az a veszélyes, ami kijön belőle a végén.
2016. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!