Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász lakásban?

Németjuhász lakásban?

Figyelt kérdés
Nagyon vonz ez a fajta, viszont panellakásban élek. Volt már kutyám, nem vagyok teljesen kezdő, a fárasztására napi 3 órát tudok szánni, amiben lenne klikkerezés, bizócás, más kutyákkal való bandázás, túrák, stb. Nem kölyköt szeretnék majd magamhoz venni, hanem egy 4-7 éves jószágot. Szerintetek mennyire lenne kínzás, ha napi 8 óra munka mellett így tartanám? Mondjak le egy ilyen kutyáról?
2016. márc. 7. 19:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na most akkor én is leírom, hogy én is tapasztalt nj-s vagyok és második kutyám van lakásban! Hogy kennelben jobb egy kutyának, azt senki nem fogja nekem elmagyarázni. Ha igenis lefárasztod napi szinten a kutyát, akkor elvan a lakásban is! De tényleg kell neki a PÓRÁZ NÉLKÜLI rohangálás, labdázás, frizbi, kutyákkal való pörgés! És akkor elvan teljesen jól lakásban is!!! Megint mondom, hogy második, MUNKAVONALÚ nj-m van, LAKÁSBAN! Ez pedig az én véleményem.
2016. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is tartott német juhászt lakásban, semmi probléma nem volt vele, rendesen tartották, napi 3 sétával. Nem lenne neki kínzás, ha hetente 2-3 alkalommal hosszabb sétákra, bandázásra is elviszed!
2016. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez így van. Számomra pedig az a kínzás, aki kertben tartja a kutyáját, ne adj Isten be se mehet a lakásba és soha nem sétáltatják, netán egész nap egy kennelben rohad, és talán estére kiengedik.
2016. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Van sok észt osztó kutyás...Anyósotokat nem engeditek be biztos vagyok benne...
2016. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na hát ennyit arról, mennyit ér mindaz, amiben te biztos vagy. Max abban lehetsz biztos, hogy nem bírod elviselni, ha valami nem úgy van, ahogy te elképzeled. Gyenge jellem.
2016. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15:Miből gondolod"gyenge jellem?" Mert az anyósodat kiteszed a kennelbe, mig a kutyád a lakásodban, talán melletted, v köztetek alszik?? Állatnak kint a helye. Ja az anyósnak vegyél 1 szájkosarat, és a kulcsát dobd a Dunába...isme
2016. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves "több évtizedes Nj-s" :

"Sztem nem kell megmagyaráznom miért jobb a kertben, v kennelben." - szerintem meg egy olyan kutyának sokkal jobb, amelyiket lakásban tartanak és rendszeresen foglalkoznak vele, sétáltatják, játszanak vele, mint annak amelyiket bedobták az udvarba amikor elhozták és azóta se néztek rá és örülhet, ha enni kap. Sajnos ilyen "gazdikat" is ismerek.

2016. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!