Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessem a kutyámat?

Milyen táppal etessem a kutyámat?

Figyelt kérdés

4 éves, ivartalanított és picit elhízott labradorról lenne szó!


Ezt a tápot nagyon ajánlják: [link]


Szerinted milyen?


2016. márc. 9. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
hát hogyha ennyire ajánlják akkor miért írod ki miért nem keresel rá interneten vagy a szűrőbe beírod -- > google és akkor lehet , hogy azért dob ki valamiket nem gondolod ? Meg amúgy egyébként is most ahogyan nézem nekem ez nagyon ismeretlen márka meg egyébként is szerintem Pedigreevel sokkal jobban járnál vagy bármi mással mert azok közül is ugyan így tudsz venni 10-15 kg-sat és azok még lehet , hogy olcsóbbak is mert hogyha jól tudom akkor 6-7 esetleg netalántán 8 ezer körül vannak meg hát volt mikor kereskedelemben dolgoztam mint árufeltöltő szóval nagyjából meg azért képbe vagyok az árakkal nem teljesen de nagyjából .. Meg hát szerintem akkor is mással sokkal jobban járnám igaz ezt a márkát meg nem ismerem de hát te tudod neked kell tudni ..
2016. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
hát vagy pedig fordulj szakértőhöz vagy a boltostól kérdezd meg vagy pedig állatorvos .. mindenre kell hogy legyen valami megoldás nem ? Hát akkor meg
2016. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
7%
Nekem is van egy labradorom, mindig a Fressnapf-ból veszünk neki tápot, napi egy, maximum kettő etetés elég, hogy ne hízzon tovább.
2016. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is 4 éves, labrador és picikét duci. Miota Royal Canin Maxi Ligh-ot eszik azota latszik a valtozas.
2016. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Egy kalap sza.. a kukorica van első helyen tehát tele van vele,ettől csak hízni fog mint egy sertés.


Nem tudom mi az amit bír a pénztárcád én a Platinumot ajánlom (én kistestűt etetek vele és nagyon kevés elég belőle!!)


Pro Plan,Orijen,Acana,Platinum,Josera,Panzi Fit actíve is jobbak a Flatazornál.


Az,hogy kicsit elvan hízva,mehet neki a rendes felnőtt táp. Csak az előírt adagnál kevesebbet adj neki és többet mozogj vele.

Illetve nincs napközben nasiztatás.

2016. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Hús alapú, teljes értékű tápot keress, felejtsd el a light-okat, elég az adagot csökkenteni és növelni a mozgást, attól fog fogyni.
2016. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Nincs a táppal tapasztalatom.

Keresel egy olyan tápot, ami magas HÚStartalmú (első összetevő, konkrétan megadott húsaránnyal), kevés gabonával, vagy akár gabonamenteset is, mert attól könnyen híznak, abban az árkategóriában, amit megengedhetsz magadnak. Elkezded etetni az ajánlott adaggal és pár napon belül látni fogod, hogy fogy, hízik vagy tartja a súlyát, ennek megfelelően tudod csökkenteni az adagot. + Kíméletes mozgás.

2016. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miert 0%-os a valaszom?
2016. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!