Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz kiskutya mennyibe kerül?

Mopsz kiskutya mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy mopsz kiskutyát, beszéltem pár kennellel , de mindegyik 150 ezret mondodt mivel szülei és nagyszülei díjnyertes kutyák. Nekem nem szükséges h díjnyertes ősei legyenek és nem igazán találok olcsóbban, ennyire drága lenne mindegyik kennelben?:S

2016. márc. 13. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ilyen drágák,beteges,korcsok szaporítóktól 20-40 ért vannak...aztán a doki lesz egy vagyon vagy veszel másikat.
2016. márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindeggyik kennelbe 100 fölött van.
2016. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ilyen drága. Ha nem törzskönyvezett kutyát veszel, azt nem mopsz, hanem csak mopsz jellegű keverék.
2016. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ennyire drága".

Azt azért hozzá kell tenni, hogy 100 ezer alatt nem nagyon vannak törzskönyves kutyák.

A mopszra hasonlító boston terrier vagy a buldogok 250-300 ezernél kezdődnek.

Nem azért drága, mert díjnyertesek a szülei (azért is), hanem mert egy tenyésztő szűrt, jó minőségű kutyákat ad el, ezzel járnak a díjnyertes szülők, érdemes olyan tenyésztőtől venni, aki felelősséget vállal a kölykökért, mert a mopsz beteges fajta.

A tenyésztő költségei még így is (jó esetben) megtérülnek.

Mopsz fajtamentésről sajnos nem tudok, de bzldog fajtamentés van.

2016. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a mopsz ára 150 ezer körül mozog, és ez még közel sem a drága kategória. Ez egy elég átlagár egy fajtatiszta kutyáért.
2016. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor még gyűjtök egy keveset :) . És nem szaporítótól terveztem venni...
2016. márc. 13. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!