Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyen láttam és beleszeret...

Menhelyen láttam és beleszeretem. Cane corso és KözépÁzsia juhász keverék kutyát keresek. Gyerekek miatt csak kölyköt. Hol keresem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
mondjuk ha már a menhelyen láttad, akkor ott...
2010. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha menhelyen láttad miért nem fogadtad örökbe? Agresszív volt gyerekekkel szemben? Egy neveletlen kölyökkutya is lehet agresszív hiába együtt nő fel a családban, plusz mivel ez nem egy kitenyésztett fajta kicsi az esélye h ha találsz is ilyen kölyköt, úgy fog kinézni mint amelyikbe "beleszerettél".
2010. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
???
2010. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én menhelyről fogadtam örökbe egy kutyát, semmilyen fajta tiszta - korcs - ahogy hívják. De sem senki nem pótolja, számomra ő volt a fény az életemben, különleges képeességei voltak, ő volt a kislányom. Belőle csak EGY volt ezen a földön, de nem vigyáztam rá eléggé (kiszökött) és valami vadállat széttépte.
2010. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

A menhelyen egyéves volt a kutya. Mielőtt oda került vas telepet őriztek vele, elég komoly sérülésekkel a fején nem tudtam, miken mehetett keresztül, és így nem bíztam benne. Sokszor kevernek hasonló kutyákat direkt és ezért keresem..

2010. ápr. 2. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Hát feladtad a leckét! Tudod az a baj hogy a keverékekbe pont az a lényeg hogy sohasem egyformák. Te láttál valamit ami olyan lett de lehet más a testvérei is tök máshogy néztek ki. Ráadásul a két fajta aminek a keresztezését keresed sem könnyíti meg mivel az egyik "nyomott pofájú" a másik meg hosszúkás pofaberendezésű. Szóval próbáltam elképzelni így több szín, arc- kombinációt is számításba vettem és hát ezekre jutottam:



[link]


[link]


ezt máshohgy nem tudtam belinkelni ő a 4. vagy Tigro néven:

[link]


[link]


ez se ment máshogy Lujza néven keresd:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat az OFF.ért.:

[link]

De ezek a kutyusok egyszerűen falni valóak.

Sajnos van már 3 befogadott kutyusom és anyuék

azt mondták többet nem hozzhatok,mert az már nekik se lene jó.

Én azt gondolom,hogy ne azt nézd,hogy kölyök-e vagy felnőtt.Hanem azt,hogy lehet-e nyúzni (igaz nem tudom

hány éves gyermekeid vannak,de ha picik akkor minden

képpen "nyuzható legyen")Meg hasonló.


Egyébként számomra elég felfoghatatlna,hogy láttál

egy álom kiskutyust és nem hozztad el.És te egy olyan

keveréket keresel.Az egyik kutyusomnak csak 3 lába van

vagyis az egyiket nem tudja használni,őt is kidobták

ez miatt,de mégis egy imádni való kis roszcsont

olyan hűséges.Gondolhatod mi mindenen mehetett át szegény.Mindenhova jön utánam bárkinek neki menne

ha bántana a kis testével.Mivel kistesű,mert 14 éves

vagyok és ápolni felkapni ha nem bírja tovább stb.

nem tudtam volna egy berni pásztor magasűgú

kutyával bánni.Én azt gondolom,ha nem agresszív

hozzd el azt a kutyust.Bár nem szeretném rád

erőltetni.De akkor nézz szét menhelyeken (interneten)

és hátha találsz számodra megfelelő kutyust :)

2010. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:
0%
Gyerek miatt csak kölyök. És ha felnő? Belegondoltál, milyen állatokból rakták össze? Én elzárnám a gyerekem előle. Egyébként meg, hogy a menhelyen azt mondták, az végképp semmit nem jelent. Aminek 15 centinél rövidebb lába van, automatikusan tacskó, amelyiknek megy legalább egyik szeme kék az husky. Nem baj, hogy a többi része nem is hasonlít.
2010. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia illatos úton van egy gyönyörű cane corso keverék:

[link]

2010. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 wet nightmare válasza:
azzal remélem tisztában vagy h a kölyökkutya egyszer felnő....
2010. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!