Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg az anyukáma...

SSj Raven kérdése:

Hogyan győzzem meg az anyukámat egy kutyus örökbefogadásáról?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve a mamámnál tartott kutyám elpusztult egy betegség folytán (elaltattuk). Mostanában történt, hogy életemben először elmentem - az egyik ismerősöm miatt - a menhelyre. Ott beleszerettem egy kutyusba, aki már felnőtt, de fiatalos kinézetű. Nemrég került oda, de hamarosan új gazdinak nézhet. A kutya nagytestű és rendkívül barátságos, szép. Anya viszont nem engedi, hogy hazahozzam. A költségekről és a kutya gondozásáról tudnék gondoskodni, egyedül csak a hely miatt kellene, hogy megengedje. Kertes házban lakunk nagy udvarral és már van egy (öreg) barátkozós kutyánk. Tudnátok adni ötleteket, hogyan győzzem meg az anyukám?

2016. márc. 15. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki azt amit itt leírtál, közöld vele hogy kizárólag a te felelősséged lesz a kutya és neki semmilyen gondja nem lesz vele.
2016. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat segítene, ha tudnánk miért nem engedi, mert az esetek többségében az a probléma, hogy egyáltalán nem engednek állatot hazavinni, de nektek már van.
2016. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy a hely miatt? Nem fér el?

Konkrétan kellene tudni, miért nem engedi.

2016. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak hogy az "öreg" kutyátok egyedül érzi magát és kell mellé egy társ.
2016. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. válaszadó: Mikor újra felvetem a kérdést, nem akarja bővebben kifejteni miért nem engedi. Bele szoktam kérdezni, hogy mi a pontos oka a válaszának, de azt szokta válaszolni, hogy: Mert azt mondtam. Én sem értem miért nem engedi.

3. válaszoló: A hely elég két kutyusnak. Elég nagy udvarunk van, pontosan nem tudom mennyi négyzetméter, de elegendő. Azért mondtam, hogy a hely miatt kell csak beleegyeznie, hogy minden mást én és a mamám el tudunk intézni: oltások, felszerelés, stb. Csak annyit kell engednie, mivel az udvar közös...

2016. márc. 16. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!