Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos lány kutyámat hogy...

Gyorgyoti23 kérdése:

3 hónapos lány kutyámat hogy tudom leszoktatni arrol hogy akárhova kakiljon vagy vizeljen?

Figyelt kérdés
2 napja hoztuk a menhelyről és ott megszokta hogy báthova kakilhat/vizelhet

2016. márc. 15. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Helyezz el a lakásban, házbam kuzyapelusokat és ha látod hogy kell neli akkor tedd rá a picit és dícsérd meg. Persze még elég sokáig bent fogja végezni a dolgát és a pelus sem válik be dde meg lehet próbálni. Legyél türelmes, még nagyon pici, nem tudja visszatartani. Az enyém például 5 hónaposan lett szobatiszta,és soha nem használta a pelust, mindíg mellé. De ismerek olyan kutyust is aki 3-4 honaposan lett és olyat is hogy 10 hónaposan lett szobatiszta. Ez mind kutyafüggő, a lényeg hogy vidd ki a szabadba, kb 2 óránként és ha kint végzi a dolgát akkor nagyon nagy dicséret. Így lesz majd szobatiszta.
2016. márc. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Kimaradt, hogy "a pelus sem válik be MINDÍG".
2016. márc. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pelus nem a legjobb ötlet, mert megszokja, hogy a lakásba is mehet... Inkább ha van időd vidd ki 2 óránként. Én ezt csináltam a 10 hetes kutyámmal, 2 hét alatt szobatiszta lett, úgy hogy a lakásba sosem történt kaki. Persze, ez attól is függ szerintem mekkora a kutyus, az enyém nagytestű, gondolom úgy hamarabb. A szomszéd azt mondta, hogy a yorkija 1 évesen lett szobatiszta.
2016. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én kutyám egy szálkásszörű tacsko keverék ,én iskolába járok ezáltal nem tudom elintézni a 2 oránkénti ki vitelt de a válaszok hasznosak voltak köszönöm 😚
2016. márc. 21. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!