Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsa meg minél...

Hogyan tanítsa meg minél hamarabb a csivava tacskó keverék kutyámat a szobatisztaság?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

#Kutyaszobatisztacsivavatacsko
2016. márc. 18. 07:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszoló: ez kb. olyan, hogy büntessük a csecsemőt azért, mert bepisil.
2016. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyébként meg csak 1 hónapos. És már tudja az ül parancs szot a pacsit parancs szot és nem profin de tud labdát is azért nem profin mert valamikor más felé viszi a labdát :) ezzel azt akartam mondani hogy nagyon okos és tanulékony meg egyszer köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 21. 06:31
 13/16 A kérdező kommentje:
Ja és ha szólok neki máris rohan hozzám.
2016. márc. 21. 06:39
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyébként meg csak 1 hónapos.

Ez ugye elírás? 2 hónapos koráig az anyja mellett a helye!

2016. márc. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen de olyanról hozzám akinek a kutyust fiát meg és csak ő maradt életben és alig várta h szabaduljon meg tőle..
2016. márc. 21. 07:46
 16/16 anonim válasza:
Az enyèm pelenkára lett szoktatva már mikor megkaptam. Mikor hozzánk került persze pisilt, kakilt mindenhová... Èn azt csinaltam először, hogy a pelenkát ,,belemártottam'' a pisibe, aztán odavittem ès megszagoltattam vele minden alkalommal ha nem oda pisilt ès persze azt a pisit is ami nem a pelenkán volt ès hangsúlyosan meg kell neki olyankor mondani, hogy NEM SZABAD! Aztan a pelenkara rakni. Ès mindig dícsèrni ha sikerült a pelusra pisilni. Eleinte velünk aludt az ágyban olyankor èjszaka mindig figyelnem kellett hogy nikor èbred fel ès hogy le e megy az ágyról (volt egy kis lèpcsője az ágynál) de egyszer arra keltem hogy valami büdös volt 😂 ès az èjjeliszekrènyre kakilt 😂 mondjuk akkor nem volt vicces..azóta nem jöhet fel az ágyra sem a kanapèra. Utána daccból megint volt pisi ès kaki mindenhol. Aķkor mivel láttam hogy direkt csinálja, oda vittem mindig ès elèg közel nyomtam az orrát (persze nem bele teljesen) aztán a pelenkára raktam ès egy párszor elmondtam hogy oda kell pisilni. Utána már tudta, hogyha a pelenkára pisilt akkor ügyes vklt ès rögtön jött hozzám ès örült persze mindig kapott valami jutalmat meg sok simit ☺ ha meg veletlenül a nagy játèkban 😂 valahova máshova ment akkor tudta hogy bűnös ès lapított olyankor már kerestem hogy hova pisilt..azóta már minden ok ès szobatiszta (5 hónapos) U.i.: igen is fegyelmezni kell őket akarmilyen cukik mert amúgy is daccos fajta, az hogy ,,csenben takaríts ha bepisil'' egy hatalmas baromsàg mert akkor honnan is tudná hogy azt nem szabad...ès nem kell összehasonlítani egy gyerekkel mert ő kutya! Egy 2-3 hónapos kisbabának mèg nem kell tudnia egyedül pisilni de egy kutyának igen! Ès amikor a gyerekedet szoktatod a bilire akkor már èrti amit mondasz de egy kutya nem! Úgyhogy nem kell összehasonlítani őket mert ők nem gyerekpótlèkok hanem kutyák!
2016. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!