Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem ivartalanított 1,5 éves...

Nem ivartalanított 1,5 éves szuka goldi mellé nem ivartalanított 7 hónapos szuka amstaff?

Figyelt kérdés
Egy pár házzal alrébb tőlünk kaptak egy szuka amstaffot. (a családunk jóba van velük csak nem is tartják megfelelően és lehetséges, hogy oda akarják majd adni másnak mert ők idősebbek is meg nem értenek a kutya tartásához sem.) Mi pedig arra gondoltunk, hogy élhetne-e nálunk a goldinkkal. Okos kedves barátságos a goldink. Az amstaff is még kicsi jóba vagyok vele játékos hiperaktív kiskutya. Ha nálunk maradna az amstaff mennyi rá az esély hogy ha idősebbé vállna széttépné a goldinkat? (Tudom elég hülye a kérdés de egyszer még régebben az egyik ismerősünk aki kutyatrainer mesélte hogy neki egy barátjának volt egy németjuhásza és befogadtak egy amstaffot, jól nevelték és egyszer csak arra értek haza, hogy a halott németjuhász tetem ott fekszik a kapjuknál.) Szeretem a kutyákat értek is hozzájuk naponta foglalkozom a goldinkkal is. Csak egy kicsit félek attól hogy mi van ha velem is hasonló dolog történne mint a németjuhászossal. Mit gondoltok érdemes ebbe az egészbe belevágnom vagy nem?
2016. márc. 19. 11:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy hét hónapos, eddig nem szocializált kutyáról van szó! Ennek előbb iskola és kemény nevelés kellene, addig nem lehet más kutyával összeereszteni. NEM együtt nőttek fel.

Egyébként staffik közül is sokat hittek már jámbor, családszerető kutyának, amíg be nem kattant és szét nem tépte a gazdája összes baromfiját. És írom ezt úgy, hogy staffi keverékem van, hizelgős, bújós, játékos, na de volt már olyan, hogy bele akart kapni a kezembe (igaz, ez kezdetben volt), szét akart tépni egy macskát. És nem kölyökként hoztam el a menhelyről.

2016. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy ujabb fajta elítélő válaszoló.11-es Amit irtál az csakis kizárólag a neveléstől függ. Egy olyan kutya ami láncra van verve és egyszer véletlenül a baromfiudvarba keveredik amiket még sose látoott akkor persze hogy zsákmánynak nézi őket! De ehez nem kell stafford, elég egy puli vagy egy tacskó.
2016. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11-es. Ja és oké hogy eddig nem együtt nőttek fel de egy 7 hónapos kölyökről beszélünk aki a kérdező leírása szerint játékos. És még nem késő szocializálni se de semmi probléma nem lessz. Nem fog egy 7 hónapos staff széttépni egy goldit csak ugy
2016. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!