Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya törzskönyv nelkül?...

Kutya törzskönyv nelkül? Velemenyek esetleg erröl a "hobby-kennelröl"?

Figyelt kérdés

[link]


Az oldalon az all, hogy a kiskutyak törzskönyv nelkül eladok. Fontos egyaltalan a törzsköny? Merjek innen venni? Mit tanacsoltok?



2016. márc. 20. 11:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amit az utolsó linkelt, az sem épp szimpi, de jobb, mint a facebookos szaporító.
2016. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
2016. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
7%

ezt te sem gondolod komolyan, ugye? :D jófogásról kutyát venni??? :D akkor már inkább állatmenhely, ahol megmenthetsz egy életet

ez a kedvenc mondatom:

"Shiba inu kölyök kanok eladók törzskönyvezett szülőktől, a kölykök törzskönyvezésre kerülnek,"

vicc... :D

2016. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Olyan fajtát akarsz, amelyik igen borsos árú mindenhol. Te meg olcsón meg akarnád úszni?
2016. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
En innen vettem a kutyamat masfel eve es tokeletesen egeszseges, gyonyoru szep :) az viszont teny, hogy ez egy szaporito "uzem" , mikor felhivtam azt sem tudta hany kiskutyaja van, egyszerre tobb alom nevelkedett eppen..viszont magyarorszagon itt talaltam a legszebb kutyat/szuloket (torzskonyvest leszamitva ami 300ezernel kezdodik )
2016. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Szlovakiaban vannak tenyesztok, akik TKvan adjak a kutyakat, de mint mindenhol itt is 1000-1300 euro korul mozog egy SHIBA (mi is innen vettuk). Csak egyeterteni tudok, innen NE vegyel kutyat semmit, kokler banda.


Amennyiben erdekel a szlovak tenyeszto (beszelnek szlovakul magyarul angolul), irj privatot megadom neked a weboldaluk illetve tudok segiteni az elindulasban, ha egyeltalan erdekel meg.

2016. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!