Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdik miért adtok rossz...

Gazdik miért adtok rossz minőségű konzervet a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
200ft/1200g és ehhez hasonloak ! nem látjátok hogy 4%-os hustartalmú,és a kutya csak enné mert nem tartalmas! de még a jobbak is! meg izfokozosak ,stb... inkább főzzetek össze több mindent....
2010. ápr. 3. 19:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Valaki sajnos nem engedhet meg magának jobbat aki meg megtehetné de ilyeneket vesz azokat nem értem.
2010. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki veheti meg a legdrágább konzervet, de hidd el, nem csak ócó kaját kap. A miénk legalábbis elég gyakran kap nyers húst is, ilyen maradékot, ami kopasztásnál vagy vágásnál marad.
2010. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
100%

mi maximum száraz kutyakaját veszünk nekik. Itthon kapják a finom csontokat és házi kajcsit.

egyszer vettünk nekik ilyen kutya szalámit de az olyan nekik mint a drog.

2010. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mert még egy rossz konzerv is elég drága, azon sokkal jobb minőségű tápot lehetne venni!
2010. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:

Az elég baj, hogy valaki rossz minőségű konzervet etet a kutyájával. A gáz az az, hogy a sznobok és gazdagok csak azért veszik a legjobb minőséget, mert az Drága.

Egyébként - én személy szerint - megpróbálom tartalmasan megoldani a kutyám kajcsiját. Aki szereti az állatot, szerintem mindent megtesz, sőt többet, mint a gazdagok, hogy megfelelően táplálják a kedvencüket.

2010. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
A drága pedigrében is egy csomó adalékanyag van. Meg hány olyan, amit rá sem írnak a dobozra! Amúgy az én kutyám kapásból nem szereti sem a pedigrét, sem a darlingot,pedig kiskorában is vettünk neki, de csak nézegeti. Itthoni kajcsit, meg macska alutasakosakat szereti.
2010. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem vagyok gazdag, de a kutyám a legjobbat kapja mindenből, nem rajta spórolok.

sosem vettem neki ilyen gagyi konzervet:S

prémium táppal etetem, meg húst kap hússal:)

2010. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
én ausztriában veszek egy farmon a kutyámnak tényleg bio kutyakonzervet, és nálunk a kutya nem eszik maradékot, csak olyat adunk neki, amit még mi is megennénk
2010. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
azért veszik az ilyen lökött gazdik ezt,mert azt hiszik,hogy a kutya nem akarja a jó kaját,neki jó ezis,ő meg eszi a jót.
2010. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert lusták főzni. Én, ha rossz a hónapom és nem jut kutyakajára annyi, akkor veszek húsféléket és megfőzöm nekik rizzsel. Árban kb. ugyanannyira jön így ki, mint az olcsó konzerv vagy táp, de minőségben már óriási a különbség.
2010. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!