Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert ugat ejjel a kutyam?...

Miert ugat ejjel a kutyam? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
A kutyam mostanaba ugat ejjel..nem tudom miert de nagyon idegesito nekem es szerintem lassan mindenkinek(szomszednak is)..nem tudokmit csinalni,anyu nem engedi hogy este kimenjek raszolni..de akkor megis mit tehetnek??

2016. márc. 23. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Le van mozgatva rendesen? Ha elvinnéd egy nagy sétára este, kevésbé lenne energiája ugatni
2016. márc. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy ne neked kelljen. Mert "Kinek nincsen kutyája, maga ugat este!"
2016. márc. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kimenni rászólni? Ezek szerint udvaron tartott kutya.

Esetleg sok a macsek a környéken és most ezerrel udvarolnak:) Kerítésen túl, megindult az élet. Például süni motoszkál, de bármilyen más állat:) Ilyen dolgokat az én kutyáim sem tolerálnak. Kicsit oda figyelsz, meg tudod különböztetni, embert, másik kutyát, más állatot ugat. Mindent másként ugat.

2016. márc. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szoktam vinni setalni es a kertunk is nagy.Egyszeruen nem hasznal szinte semmi..esetleg vmi modszer?A ti kutyatok is csinal ilyet?
2016. márc. 23. 22:19
 5/9 anonim válasza:
Milyen kutya? Minden nap setaltatod? Hany perc egy seta?
2016. jún. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
PUli kutya.3 eves,majdnem minden nap kb 30-1orat szoktam setalni vele
2016. jún. 4. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
30 perc-1 óra egy pulinak semmi. Minimum 1,5-2 óra kéne.
2016. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,tudom.De az az igazsag hogy tobb idom nagyon nincs.Majd most jon a nyari szunet es akkor lesz.Meg 1.5-2 oran kersztul nem is nagyon tudom hova vinni mert akkor megmar en unom..
2016. jún. 7. 01:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor tedd izgalmasabbá. Taníts neki trükköket labdázzatok, vidd kutyák közé stb. Az, hogy unod, nem kifogás.
2016. jún. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!