Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem hajlandó enni a kutyám,...

Nem hajlandó enni a kutyám, ha elérakom az ételt. Hogyan tudom visszaszoktatni hogy elfogadja a táljából?

Figyelt kérdés
Kikapott, amikor agresszív volt velem szemben a kaja miatt, és azt hiszi, az evés miatt büntettem meg. Rosszul kapcsolta össze a két dolgot. Ha a kezemből adom, elfogadja. Ha a tálat felemelem a kezemmel, még úgy is hajlandó megenni. De ha leteszem a tálat, már nem érdekli, csak rám néz kérdően.
2010. ápr. 4. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyjad, menj el onnan, majd ha igazán éhes lesz fogadjunk megeszi onnan is...
2010. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél neki új tálat. Hátha...
2010. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hogyan büntetted meg? Ha megütötted a tányérral, valószínűleg attól fél.

Hagyd ott a kajával egy negyed órát, vagy vegyél neki egy másmilyen színű tálat.

2010. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már kipróbáltam h másmilyen tálból kapott, de akkor sem evett. Egyébként a büntetésnél nem is kapott semmilyen szerepet a tál, a fenekére illetve a pofájára csaptam a kezemmel, mivel 7 hónapos létére nagyon agresszív ha a kajáról van szó.
2010. ápr. 4. 16:28
 5/11 anonim ***** válasza:
mutass rá a tálra, és mondjad neki hogy tied. egyébként hagyd benne a kaját, ne foglalkozz vele, ha éhes lesz úgyis enni fog... nekem csak így sikerült ismerősöm kutyáját leszoktatnom a kézből evésről
2010. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
add neki simán oda ,aztán a másik falatot úgy add neki hogy a tál fölött van a kezed aztán falatonként tedd lejjebb a kezed míg a tálba nem ér.És aztán tedd bele úgy a falatot tálba hogy benne legyen és csal tedd mellé a kezed.Szerintem ez be fog jönni.
2010. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
Ne könyörögj neki. Ha nem eszik, vedd el a tálat és másnap ugyanabban az időben add oda. Ha akkor sem, akkor holnapután ismét. Az éhes kutya mindent megeszik. Ezzel a színjátékkal csak azt éred el, hogy alárendeled magad az ő akaratának.
2010. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
ne vedd el tőle csak hagyd ott, nem kell lejjebbtenni a kezed meg ilyen hülyeségek... ha éhes kénytelen lesz magától ennie... mondom hagyd ott a tálat ne foglalkozz vele
2010. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Akiteki ***** válasza:
57%
Soha nem hagyjuk a kutya előtt az ételt. 1. számú parancsolat.
2010. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség... Miért ne hagyhatnánk... Nagyon érthetsz a kutyaneveléshez...


Egy kutyatenyésztő

2010. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!