Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem hajlandó enni a kutyám,...

Nem hajlandó enni a kutyám, ha elérakom az ételt. Hogyan tudom visszaszoktatni hogy elfogadja a táljából?

Figyelt kérdés
Kikapott, amikor agresszív volt velem szemben a kaja miatt, és azt hiszi, az evés miatt büntettem meg. Rosszul kapcsolta össze a két dolgot. Ha a kezemből adom, elfogadja. Ha a tálat felemelem a kezemmel, még úgy is hajlandó megenni. De ha leteszem a tálat, már nem érdekli, csak rám néz kérdően.
2010. ápr. 4. 14:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

sajnos még mindig nem oldódott meg a probléma, de igyekszem tartani magam a tanácsaitokhoz. Úgy veszem észre, h azért nem eszik mert annyira félti tőlem a kajáját...

Nem tudom, hogy ennek van-e így értelme, de ezt látom. Amint közelebb jutok a kajához, eszi, sőt morog.

át remélem nem lesz olyan makacs h éhenhaljon....

2010. ápr. 5. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!