Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor kezdődik és meddig tart...

Mikor kezdődik és meddig tart a fogváltás?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

1 hét múlva lesz 5 hónapos a kutyum, kb 3,5 hónapos korában kezdte váltani az első pici fogakat, aztán a hátsókat, múlt héten nőttek ki a szemfogai. DE. Azt mondta az orvos, hogy elég hamar váltja, amúgy olyan 4 hós korban kezdődik, kb 1-1,5 hónapig tart. A legrosszab neki az volt amikor az elsőket váltotta, akkor lázas volt, szinte végig aludta a napot. Amikor a hátsó fogai estek ki, akkor nem nagyon tudott rágni. :) A szemfogakkal semmi nem volt, ugyanolyan játékos volt.

Ennyit tudok, saját tapasztalat, remélem azért segítettem.

2010. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4-6 hónapos kor között, utána csak nőnek, erősödnek, vastagodnak a felnőtt fogak.
2010. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 hónapos kortól kezdődik kiesni a tejfog, és 6 hónapos korig az összes kiesik. :)
2010. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sziasztok az én németjuhászom holnap lesz 4 hónapos! az lehetséges, hogy azért rág nagyon, és össze vissza mindent, még engem is, mert fogat vált? olyankor mi van, ha az egyik foga még váltás előtt letört kicsit, és elkezdett feketedni, az kiesik és utána jön a jó???
2010. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!