Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, ha a 7 hónapos amstaffom nem harap rá úgy a rongyra, hogy fel tudjam emelni, esetleg "pörgetni"? Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
7 hónapos kan
2010. ápr. 4. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Te örülnél, ha egy szádban lévő rongynál fogva pörgetnének?
2010. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szinte gondoltam, hogy lesz olyan ember, aki ezen a részen megakad, és "leszid". A kutyám élvezi, csak nem harap rá elég erősen, vagy nem tudom, és mindig leesik :)
2010. ápr. 4. 21:08
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

:)) Nekünk 2 amstaffunk van, és valamelyik már 5 hónaposan ráharap így a rongyra, a másik meg 10 hónapos , de ő még nem.

Te szereted is a kutyád, vagy csak cirkuszi mutatványhoz kell? Várd meg míg rendesen megerősödik a kutya! És legalább normálisan eteted, hogy alkalmas legyen az ilyenekre?

Neked inkább a palotapincsi való!!!

2010. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az az oka, hogy normális a kutyád, még nincs elrontva. Egyszer hallottam egy mondást, ami nagyon jó: " Nincs harci kutya, csak hülye gazda!"
2010. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 4. 21:09
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
szia nekem is amstaffom van! nézesd meg a fogát vagy nyomkodd meg lehet fáj neki valahol, vagy az inye! vagy egyszerűen még nem érzett rá az izére hogy milyen erő is van benne! nekem is nagyon kajla még mindig, pedig elmult 2 éves! honnan van a kutyu?
2010. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Te szereted is a kutyád, vagy csak cirkuszi mutatványhoz kell? Várd meg míg rendesen megerősödik a kutya! És legalább normálisan eteted, hogy alkalmas legyen az ilyenekre?

Neked inkább a palotapincsi való!!!


Miért ne szeretném a kutyám? Mert játszok vele? Normálisan etetem. Miből állapítod meg, hogy másnak milyen kutya való?

2010. ápr. 4. 21:10
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
a yorkim simán megcsinálja ezt, rongyrágókával... és még csak heccelni sem kell, nem engedi el... nem kell ehhez amstaff, haha :D
2010. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Mert az a legnagyobb problémád hogy még nem harap úgy rá és nem tudod pörgetni. Ezt nem lehet erőltetni, előbb utóbb rá fog jönni, ahogy az egyik válaszoló írta, hogy mekkora erő van az állatban.

Neked mi tetszik ebben a kutyafajtában? Vagy csak gizdulásnak kellett?

2010. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem várd meg, hogy teljesen kifejlődjön még ilyenkor fejlődésben van, és benne van a pakliban,hogy ráfog menni a csigolyáira. Elég csak simán rongyozni vele, de azt se nagyon durván. Később meg, akár súlyt is húzhat.
2010. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!