Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem számít állatkínzásna...

Miért nem számít állatkínzásnak a kutyák lakásban való tartása?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 17:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

" sajnálom a 6 kutyáját... "


Semmit nem tudsz a kutyákról de már sajnálod őket, viszont azokat a kutyákat meg nem sajnálod akik egy lakásban szenvednek minden nap.

2016. ápr. 1. 13:24
 32/61 A kérdező kommentje:
Amúgy meg egy hatalmas tanyám van, de persze milyen rossz nekik és milyen jó az egyedül lévő lakáskutyáknak.
2016. ápr. 1. 13:25
 33/61 anonim ***** válasza:
93%
Te szenvedsz a lakásban?
2016. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
76%

Sétáltatod az a 6 kutyát? Foglalkozol velük fejenként 2-3 órát naponta? Veled lehetnek egész nap?

Az én kutyám csak addig van egyedül, amíg dolgozunk. Ez napi 8-9 óra. A nap többi részében együtt vagyunk, játszunk, sétálunk, a lakásban odabújhat hozzám, miközben filmet nézünk, vakargatom, simogatom, beszélek hozzá, főzni mondjuk nehéz, mert láb alatt van a kicsi konyhában, de sokkal boldogabb kutya, mióta az udvar helyett velünk lehet.

Neked melyik kutyáddal ilyen a kapcsolatod?

2016. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!

1. Nem értesz a kutyákhoz-ezért fogalmad sincs, mi a jó nekik

2. Foglalkozz inkább mással, amihez értesz, és ne más, felelős kutyások életét akard megérteni, úgysem menne.

2016. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim válasza:
88%
Nekem is van kutyam lakasban raadasul egy husky. Es igen nagyon boldog. Egy kutya ott erzi jol magat ahol a gazdi van. Es mielott elkezdenel predikalni, kielegitem a mozgas igenyeit. Attol hogy egy kutya tanyan van attol meg nem feltetlen boldog.
2016. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
86%
Nem egyszer mentettünk kutyákat hatalmas tanyákról,horror állapotban fizikailag és pszichésen.Biztos azért voltak olyanok,mert jól érezték ott magukat.
2016. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező, erre még nem válaszoltál:

"Visszakérdezek: te miből gondolod azt, hogy állatkínzás a kutyának a lakásban?"


Várjuk az érdemi választ.

2016. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:

" Te szenvedsz a lakásban?"


Szenvednék a szabad ég alatt. A kutya meg ott érzi jól magát. Vica versa. Ez a kérdésed az én axiómáimat igazolja.

2016. ápr. 1. 17:08
 40/61 anonim ***** válasza:
62%
Ezt beszéld meg a kutyáimmal.Nem fogják elhinni,hogy kint jobb lenne nekik.
2016. ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!