Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van vmi ritka/furcsa beceneve...

Van vmi ritka/furcsa beceneve a kutyádnak? Olyasmire gondolok, hogy pl. Zeusz a kutya, de te néha Topinak hívod, mert volt vele egy történet, amiért kapott egy becenevet.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 21:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

8-as

Nagyon eredeti:))

Tetszik a sztori es a Bogyesz nev is:)

2016. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám Süti. Valami össza vissza keverék és kicsit dagi is meg van egy kis történet. Apukámnál voltak a kamrába felakasztva füstölt kolbászok, nyitva maradt az ajtó és azt látjuk hogy hozza felém a kutya a kolbit nagy örömbe hogy milyen ügyes volt :D Innen jött a Hurka, Kolbász, és hallgat rá :D meg mivel Süti a neve, így szoktam neki mondani hogy Maffin, Kalács, Torta de mindent ért :D
2016. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Megint 6-os vagyok. Még elfelejtettem leírni, de tudni kell a kutyámról, hogy olyan a füle, hogy az egyik áll a másik meg félig lóg és szereti mindenbe beleütni az orrát, innen jött a "Nózifül" becenév (cuki orr, cuki fül), és az említett Mummin miatt néha "Muminfül"-nek hívom.

Nah, ez az amit már senki nem ért, és mindenki furcsának tart. Csak azért mertem leírni, mert utánam már mások is írtak furi neveket.

2016. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámat Dömének hívják, de mostanában dömdödömnek, és bogyónak (mert egy tündérbogyóka :P) hívjuk.
2016. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szofi-nak hívják a kutyusomat. Ezeket mondom neki Nyugdíjas (14 éves),Szofix,Szofcsu,Szofff,Bárány (ha sokáig nincs kifésülve göndör a szőre és olyan mint egy bárány :D) Akkor kezdi elveszteni a látását szegénykém így néha Kisvaksinak is hívom.


Húgom kutyája Lily

Lil Wayne,Lilcsó,Lilkó , anyum időnként Pötyinek hívja,pedig egy bézs színű Havanese :D

A szomszéd 2 éves kislánynak meg Jiji,mert az L-t nem tudja kimondani és J-nek mondja :D

2016. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám Rudolf, néha komolyan ledöbbenek magamon, hogy milyen hülyén becézgetem...

Rutyesz, Rutyeszka :D

2016. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A kutyám baba korában borzasztó félős volt,abból adódóan,hogy rossz helyről került hozzánk.De valami borzasztóan rettegett mindentől.

Majrés Mátyásné Ezredes Asszony volt a csúfneve :)

Mára kinőtte.A félénkséget és a nevet is.

2016. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyim Mazsi és Cucunak szoktam becézni. Ne kérdezd miért én sem tudom. :D
2016. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Majrés Mátyásné Ezredes Asszony ma már Bütyilutyiakipocaksimi,ugyanis imádja,ha a hasát simogatjuk.

Ez is legalább olyan hülye név,mint az előző :)

2016. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám neve eredetileg Axl, de már hallgat a Puding és Nyüszi névre is. :D (az első teljesen random jött, a második még kölyökkorából, mert elég sokat beszélgetett :) )
2016. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!