Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyakonzervet érdemes...

Milyen kutyakonzervet érdemes adni a kutyának?

Figyelt kérdés
Időnként, ha nincs más eledel, szeretnék (változatosság kedvéért is) adni neki jó minőségű konzervet.Berni-pásztor 16 hónapos fiú kutyus.Korábban valaki más is kérdezett ilyent, és ALDI által forgalmazottat ajánlottak, de nem jegyeztem meg a nevét.

#minőség #felnőtt kutyakonzerv.
2016. ápr. 3. 11:54
 1/10 vfrtom ***** válasza:
16%
Nyitottat.
2016. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Semmilyet, a konzerv 80%-a víz, semmit se hasznosít belőle a kutya.

Nekik nem kell változatosság kaja terén.

2016. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Premiere, Real Nature márka. Jó minőségűek (60-70-80% hús) ilyet nyugodtan adhatsz neki :) én is ilyet szoktam venni
2016. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Konzerv jó része víz, így igazából nem fog vele jól lakni a kutya. Időnként pár kanállal a táphoz keverve jó,de magába felesleges.


Ha változatosan szeretnéd akkor inkább húst,zöldséget és rizst főzz neki!


De ha már annyira konzerv a Real Nature konzerveit ajánlom vagy a Platinumét.


Mást nem.

2016. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Amennyibe egy minőségi konzerv kerül, azon az áron igazi húst is vehetnél neki.
2016. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A konzervek nagy része víz így teljesen értelmetlen azt venni. Inkább húst vegyél neki.
2016. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmilyet. A jó minőségű konzerv drágább, mint a színhús. Akkor inkább vegyél neki húst, olcsóbb és egészségesebb számára.
2016. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért ha valaki táppal etet és közben nyers színhúst ad,komoly hasmenése lesz a kutyának a váltott kajától. Egyébként ha van rá pénzed,akkor én a dr. Clauderst és a Rintit ajánlom, azokban bőven van hús.. :) A mi kutyánk is ezt ette ha néha változatosan etettük,Orijen Red mellett.
2016. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az Aldiban a Romeo kutyakonzervet szoktuk néha venni,ezt ajánlottam egy másik kérdésnél is,lehet pont arra gondolsz. A "márkás" konzervek java része zsír,meg egyéb szmötyi,de ez szinte csak hús,egyáltalán nincs benne olyan sárga zselés állagú izé,mint sok másikban.
2016. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és van a Jack (vagy valami ilyesmi) abban egész marha csontos hús van. Én nem látam de a tesóm mesélte ő vett ilyet a finnyás kutyájának. Drága. De hús van benne,nem zsír nem gabona,nem szmötyi :D
2016. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!