Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert ilyen feszult a kutyam...

Miert ilyen feszult a kutyam mas kutyak tarsasagaban? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Egy hete folyamatosan kiviszem a kutymuszom kutyafuttatora, egy jol osszeszokott kutyas tarsasaghoz.

Mango baratkozni szeretbe veluk meg jatszani de a tobbi kutya morog ra, vagy egyaltalan nem veszi ot figyelembe. Teljesen kirekesztettek. Lehet ez attol, hogy eleinte nagyon "nyomult" az egyik kislany kutyusra? ( jovo heten viszem ivartalanitani a Mangot)

Mango probalkozik odamenni a tobbi kutyahoz, jatekra invitalja oket, ismerkedne, de mint feljebb is irtam, a tobbi kutya figyelmen kivul hagyja ot.

Mango amig a tobbi kutyus ott van addig nem is jatszik, meg velem sem. De ahogy elmegy mindenki utana rogton.

Segitsetek legyszi.

Helyesirasert meg ekezetek miatt bocsi.



2016. ápr. 7. 23:38
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, rosszul tettem fel a kerdest.

A helyes megfogalmazas, hogy miert rekeszti ki a tobbi kutya az en kutyam?

2016. ápr. 7. 23:43
 2/4 anonim ***** válasza:

A nyomulós kutyákat a fajtársaik szándékosan figyelmen kívül hagyják,nem tolerálják ezt a viselkedést. Aztán vagy tanul belőle a kutya vagy nem.


De nekem nem tűnik a tiéd feszültnek.

Inkább túlbuzgó lehet a többiek számára.

2016. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is idegesíti őket, és leakarják rázni, "nem kívánatos személy"
2016. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, valószínű idegesíti Őket, mert túl sok.

Mi is járunk futira és ott is van egy kutya, akivel senki nem akar játszani illetve az én halál nyugodt kutyám is mindig rámordul, mert egyszerűen levakarhatatlan.


Szerintem próbálkozz tovább, vidd el, aztán csak megtanulja.

1 hét még nem nagy idő.

Egyébként mennyi idős a kutyus?

2016. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!