Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki aki tud segiteni?

Valaki aki tud segiteni?

Figyelt kérdés

Az egyik kutyámat ki engedte öcsém a kenelből és mérget ivott. Réz 88%-os 30 liter vizbe volt engedve amit magam sem értek ki és miért felejtett ott az udvaron. Olvastam,hogy C vitamin nem engedi felszívódni és a kalcium ilyenkor fontos adtam minkettőt neki tejbe de nem iszik nem eszik. Viszont külsőre mozgékony ugat. ..mit tegyek? Azon kivül,hogy az

állat orvost ide rendeltem reggel 7re


2016. ápr. 8. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ügyeletre kéne vinni. Ha romlik az állapota mindenképpen.
2016. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mérgezés esetén sürgősen ügyeletre kellene vinni, mert nem biztos, hogy a reggel 7-et megéri.
2016. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írd már le rendesen, mégis mit ivott és mennyit, mert amit írtál, az nem OK. A réz az egy fém. Milyen rézvegyületből mennyi volt feloldva abban a 30 liter vízben?


Ettől még nem biztos, hogy bárki tud segíteni, de ez a minimum.

2016. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még ha rézgálic oldat volt is, annyira undorító íze van, hogy legfeljebb belenyalt a kutya, attól meg nem lesz baja.
2016. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

bocsánat,kicsit elkapkodtam az irományom az idegbetegség és a kétségbe esés miatt.


A lényeg,hogy pontosan én magam sem tudtam milyen koncentrátumban tartalmazott a viz réztartalmú vegyi anyagot.(permetező szer)csak annyit tudtam 88%réz tartalmu permetező szer. Közben kiderült,hogy abból amiből sikerült inni a kutyának valami ellett csak mosva benne és úgy került a vízbe a szer. Minimálisan viszont a kutya szervezete érzékelte...hogy valami nem oké és közben kutya dokit ide rendeltem és minden megoldva. Ha reggelre valami változik akkor állatklinika és adnak neki ott segítséget.

2016. ápr. 9. 00:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Az jó, ha csak el lett öblítve benne valami, akkor elég kevés lehet benne, valószínűleg nem lesz gáz, örülök.
2016. ápr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!