Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát vegyek? ...

Milyen fajta kutyát vegyek? Én Golden retrieverre gondoltam de nem tudom mert túl játékos.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 06:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem baj hogyha játékos. de majd felnőtt koromban eldöntöm:)
2016. ápr. 11. 06:04
 12/14 anonim ***** válasza:

"tudtok jó kan kutya neveket pl: egy Goldneren retrieverre illik a Gusztáv stb."


Még azt sem tudod, milyen fajtát válassz, honnan tudod, hogy egy kan fog megtetszeni ha elmész megnézni őket? Ha ivartalaníttatod, mindegy, hogy kan vagy szuka. Remélem nem azért akarsz kant, mert nem akarod ivartalaníttatni?

2016. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék kant mert az nem tüzel és bármikor ki lehet engedni:) Én jobban szeretem a kan kutyákat:)
2016. ápr. 12. 19:40
 14/14 anonim ***** válasza:

ne azért akarj kan kutyát mert az nem tüzel!!!! az alatt mit értesz, hogy bármikor ki lehet engedni? Ha kimegy az utcára esetleg a szomszédba, felcsinálja a szukát az jó lesz?

Ne érts félre én is a kan kutyákat valamivel jobban szeretem, most is kan németjuhászom lesz, de amint lehet viszem ivartalanítani. Remélem a te terveid közt is ott szerepel:) nyugisabb lesz, ráadásul a mai műtéteket már atroszkóppal végzik vagyis 2 pici seb lesz, tölcsér se kell rá és a varrat is magától felszívódik.

2016. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!