Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlanátok?

Milyen fajta kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Gyerekek mellé,lakásban tartható,jól lenne ha nem lenne sok gond a szõrével,tehát ha lehet rövidszõrūt :)

Napi 3* séta(reggel 30perces,délután,este 1,5 óra)+foglalkozás,hétvégén hosszabb séták.Napközben amég suli,ovi,munka addig egyedül lenne (kb.6-8 órát )



2016. ápr. 11. 19:56
 1/9 anonim válasza:
82%
Rövidszőrűnél az angol bulldog és a mopsz, hogyha mégis hosszúszőrű akkor spániel és westie, ez a 4 kutyafajta nagyin szelíd és nagyon szeretik, ha játszanak velük
2016. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Tacsko?
2016. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Spániel,tacsi inkább nem...

Esetleg mopsz? De mindenkeppen tenyésztőtől!!

2016. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyi keverek? :)
2016. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keverék, fiatal felnőtt, nem túl nagy mozgásigénnyel.
2016. ápr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

tacskó :)


Van rövid,szálkás,hosszú szőrű változat,nekem a szálkás a kedvencem,igazi bohócok :D


Spániel is jó választás lehet ha sűrűn viszed kozmetikába nyírni akkor nincs sok gond a szőrével amúgy is max kefélni kell hetente.


Mopsznak iszonyatosan hullik a szőre!!

2016. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Labrador, rövidszőrű/drótszőrű német vizsla, uszkár, amerikai kopasz terrier (na ennek nincs is szőre szóval nem lesz vele gondod :D), basenji, agarak, schipperke.


Mindegyiket lehet lakásban tartani de utána jó alaposan le kell őket mozgatni. A séta se csak annyi legyen hogy sétál melletted és kész, hanem (ha nem nagyvárosban laktok) elengedve had szaladgáljon egy kicsit, vagy játszani, labdázni vele.


Tudom nagyjából csak nagytestűeket írtam de jobban "elviselik" a gyerekeket mint a kistestűek :). Tapasztalatból mondom.

2016. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
beagle nagyon gyerekbarát, végtelen türelmű kutya:)
2016. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Csak a Yorki szerintem !!Mert 2 szobás kis lakásba az a legjobb kutyus nekem is az van 2 szobás lakásba azért jó mert:

Lehet vele rengeteget játszani ő úgysem , unja meg ,cukorfalat nagyon édes és 1 hónapra csak 1500-2000 Ft a kajája !Csak ajánlani tudom!! ;)))

2016. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!