Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a párom?

Hogyan vegyem rá a párom?

Figyelt kérdés

Szeretnék menhelyről örökbe fogadni egy kutyust.

Akár idősebbet,hogy hátralévő éveit szebbé tegyem, akár kölyköt.

Mindent tudnánk neki biztosítani. (Családi házban élünk, 500 m2-es telekkel, éjszaka lehetne a házban is, ha igényelné a sétát, akkor napi kétszer tudnám vinni, reggeltől estig tudnék vele foglalkozni,mivel jelenleg nem tanulok már, és szeptembertől estin leszek napi kétszer)

A párom viszont nem szeretne kutyust, pedig nagyon szereti a kutyákat, otthon van is neki. (Velem él, otthon alatt a szülővárosát értem az ország másik végében, évente 3-4 alkalommal látogat(unk) oda)

Mivel győzhetném meg, hogy mégis jó lenne egy kutya? Azt mondja, hogy ő is szeretné,de valahogy még sem akarja.. akkor most mi van? Próbáltam vele megbeszélni, de egyelőre sikertelenül.

A háta mögött nem szeretnék hazahozni egy kutyust, mert úgy gondolom, hogy fontos, hogy mindketten elfogadjuk a jövevényt. (Persze ha hazahoznám, imádná, de jobb a békesség)



2016. ápr. 12. 14:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy beállok a kutyamenhelybe önkéntesnek! :)
2016. ápr. 12. 15:16
 12/16 anonim ***** válasza:

Vagy snapchaten csinálj magadról egy kutyás fotót amihez odaírod, hogy "lih-lih (lihegés) örökbe fogadnál engem?" és elküldöd a párodnak.

(#10-től jött az ihlet xD)

2016. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na az önkéntesség egy nagyon jó ötlet. Sokféle jellemű kutyát megismersz, tanulhatod, hogy mivel is jár a tartása, tapasztalatot gyűjthetsz. :)
2016. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

7-es vagyok elmentem oda ahova küldtél és nagyon örülnek nekem.

Na de akkor bé terv: vigyél haza egy kutyát titokban és rejtegesd (szekrényben, dobozban, ágy alatt...) csak akkor engedd ki ha a párod nincs otthon és ha már jól összeszoktatok és megengedi hogy legyen egy kutyád akkor előveheted hogy tádá már van is! (ja és valamilyen halk kutyafajta legyen)

2016. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, bearanyoztad a napomat! Rég nevettem ilyen jót.
2016. ápr. 12. 16:12
 16/16 anonim ***** válasza:

akkor már megérte válaszolni :D

(amúgy örülök, hogy nem az a fajta vagy, aki az ilyesmin besértődik)

2016. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!