Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Babát szeretnék! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babát szeretnék! Hogyan vegyem rá a párom?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó helyre írok, de nem igazán illik sehova a kérdésem.

A párommal lassan 4 éve együtt vagyunk. Két éve volt egy nem tervezett terhesség ami nem maradhatott.( párom külföldön és munka nélkül itthon, szüleinél laktunk stb. hosszú történet)

Mostanra van mindkettőnknek főállása (mindkettő közalkalmazotti)és lakhatásért cserébe mellékállásunk. Van saját autónk is. Szóval úgy érzem, hogy minden adott, hogy végre bővüljön a család.

De a párom kibúvókat keres.Akar gyereket csak fél belevágni...pontosan nem tudom mi az amitől fél mert még beszélni se nagyon lehet vele erről. Mindig csak az a reakció, hogy majd, meg hova sietünk stb.


2015. aug. 23. 22:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Minden vágyam, hogy végre anya lehessek és most végre adottak a feltételek...mégsem jön össze. :(

Hogyan bírhatnám jobb belátásra?

Nem akarok taktikázni nem akarom átverni semmilyen női praktikával.

Azt szeretném ha magától döntene így.

Nem akarok rágörcsölni a témára . Nem is hozom szóba csak nagyon ritkán akkor is csak lehelet finoman érintve a dolgot. Csupán csak annyit kértem, hogy mostantól bízzuk a sorsra, ha jönni akar jöjjön.

De még is mindig megszakítja az együttlétet. (Így "védekezünk")

2015. aug. 23. 22:52
 2/11 Fish1 ***** válasza:
100%

Rávenni nem tudod és kár is lenne, mert nem lenne jó vége, erőszaknak élné meg.

Szerintem az a legjobb, ha hagyod, hogy magától döntsön így. Ha sűrűn felhozod neki a témát, akkor azzal pont az ellenkezőjét fogod elérni.

Lehet, hogy ő még lelkileg nem érzi késznek magát, úgy meg nem érdemes belekezdeni.

2015. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 omba ***** válasza:
100%

Ebben azért nincs kompromisszum, és az időhúzással akar választ adni.

Nem tudom, hány éves vagy, de minden erőszak nélkül, de mégis kellő határozottsággal tisztázd ezt vele.

Ha jól gondolom, te vagy a nő, és ezért neked véges az időd rá. Ha nem tudtok semmi konkrét tervet, akkor meg szakíts vele, és keress valakit, akivel megvalósítod ezt a teljesen természetes vágyadat

2015. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Babát szeretnék! Hogyan vegyem rá a párom?" Rossz kérdés! Helyesen: Babát szeretenék! Hogyan találjak hozzá párt?
2015. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ne erőltesd kérdező.. ne erőltesd..
2015. aug. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sehogy ne vedd rá, tiszteletben kell tartani és megpróbálni elfogadni az ő véleményét, gondolkodásmódját, vágyait, akaratát is. Ha nem megy, tudod, mi lesz a vége. Ezért vagyok a híve épp annak, hogy a legelején tisztázni kéne, ki mikor, hány évesen szeretne családot alapítani megfelelő feltételek mellett, akar-e egyáltalán gyereket, mert csak a gubanc van belőle mindig, nézd csak meg. Lehet, hogy sokak szerint felesleges pár hónap után ilyeneken témázni, szerintem viszont baromi ciki, ha évek után derül ki, abszolút nem egyeznek az igények, elképzelések, csak egymás idejét vesztegeti a pár hosszú ideig rengeteg esetben.
2015. aug. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem. És nem is nyaggatom vele.

Két éve ő maga hozta fel a témát, hogy szeretne és tőlem szeretne.

De amikor megtörtént akkor kihátrált, tény, hogy vállalhatatlan körülmények között jött össze és józan ésszel kellett döntést hoznunk. De mostanra minden akadály elhárult és mégsem merek beszélni vele.

Én 28 éves vagyok ő 30. Én 20 éves korom óta vágyom az anyaságra.

Úgy érzem tovább kell lépnünk, mert most csak vagyunk. Állunk és várunk. Illetve én állok. És várok.

De meddig?

Anno sok mindenben igaza is volt, hogy miért nem alkalmas, de most???

2015. aug. 24. 08:27
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

nem tudsz neki mit csinálni, vagy akarja vagy nem. nővéremnek nemrég született babája, látom mennyi mindennel jár szóval 30-35 éves koromig biztos hogy nem lesz gyerekem de ha jól csinálom lehet a 40 is meglesz :D

21F

2015. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Gondolod ha 30-40 éves korodban vágsz bele akkor kevesebbe kerül majd?


Én úgy vagyok vele, hogy minél előbb annál jobb.

Egészségügyileg is ez a legideálisabb kor. Mindkettőnknek.

A gyerekvállalást nem lehet kizárólag anyagi szempontból nézni.

Ha így néznénk soha senki nem vállalna gyereket...

2015. aug. 25. 08:44
 10/11 anonim ***** válasza:
ki mondta h az anyagiakra gondolok??? majd ha lesz gyereked rájössz miről beszéltem ;)
2015. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!