Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem számomra...

Mondanátok nekem számomra megfelelő kutyatípusokat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kutya kéne amelyik szeret futkározni, játszani de azért ne legyen "hiperaktív". Könnyen legyen tanítható és lehetőleg kistermetű legyen. Barátkozós, szelíd típus de ha kell legyen kemény és ilyesztő :D

Hát remélem tudtok nekem ajánlani ilyen kutyikat :)


2010. ápr. 6. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kemény és ijesztő kis termetű kutyus? Ilyet nehezen találsz. A mudit ajánlom, bár ő nem kistermetű, hanem közepes, de megvéd, ha kell, könnyen tanul, szeret futkározni, játszani.
2010. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Mopsz, Begle(hiperaktív, de cuki, és szoktak vele örző vézőzni is:))
2010. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát a közepes termetű még elmegy :)

Nagyon szépen köszönöm nektek! Utánnuk nézek :)

2010. ápr. 6. 12:50
 4/10 A kérdező kommentje:
Most nézem hogy az ijesztőt "ly"-al írtam...
2010. ápr. 6. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem havanesem van. Kicsi, játékos de nem viszi túlzásba, futkározni ha olyan kedve van, NAGYON OKOS és szelíd. Ijesztőnek nem mondanám de volt már olyan hogy nekiugrott az egyik barátomnak mert kiabált velem. xD Azóta fél tőle.
2010. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehe, hogy szoktak beagle-vel őrző-védőzni de ez csak játék, nem védene meg éles helyzetben, nem erre van kitalálva.
2010. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
havanese-ek de aranyosak :D:D:D:D
2010. ápr. 6. 13:05
 8/10 P.Vik ***** válasza:
34%

staffordshire terrier


okos, gyors, könnyen tanul....ijesztő:D:D....eredetileg munkakutya, szóval massziv:D

2010. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mudi. Imádom amikor mindenki cuki kis fordros báránynak nézi aztán sikítva rohan el amikor látja hogy nem lehet vele cukizni... xD
2010. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mopsz, francia bulldog, spániel, bichon... :DD


ház előtti téren szoktak találkozni a nagy kutyások, mindegyik fajta megtalálható ott a felsoroltak közül, hát egyszerűen zabálnivalóak:D szeretnek rohangálni, de védeni is tudnak :D

2010. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!