Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomorú kérdés. Kutyám meghalt...

Szomorú kérdés. Kutyám meghalt, nem volt itt az ideje, így boncoltatnám. Akinek volt esetleg ilyen tapasztalata már. Utána visszaadják őt, hogy itthon temethessük el?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy megy ez...
2016. ápr. 15. 20:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Volt valamilyen betegsége? Pldául epilepszia, kapott kulancsot esetleg? Hány éves volt?
2016. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Volt valami baja, voltunk orvosnál pár napja, ahol otthagytam egy kisebb vagyont, de mégsem tudtam megmenteni.

Ma pár perc alatt, minden előzmény nélkül vége lett, arra sem volt időnk hogy orvost hívjunk vagy kiálljunk a kocsival.

Dühös vagyok a tehetetlenség érzete miatt, dühös vagyok, hogy lépni nem volt időm, dühös vagyok, hogy nem tudtam segíteni rajta.


Kérem a kérdésre válaszoljatok, mert bár boncoltatnám, de itthon szeretném eltemetni, ahol 10 évig élt, nem pedig csak kidobni, mint egy elhasznált szemetet!

2016. ápr. 15. 20:24
 3/22 Őrszem válasza:
89%
Miután a boncolást elvégezték természetesen a tetemet visszadják vagy ha kéred eltemetik neked.
2016. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%

Kórmegállapító kórbonctani-diagnosztikai, beleértve a kórszövettani, a transzmissziós EM, a scanning EM, az alkalmazott bakteriológiai vizsgálatokat (bizonyos különösen veszélyes fertőző betegségek pl. a veszettségre irányuló vizsgálatok kivételével) emlősök, madarak, halak, egyéb kedvtelésből, vagy állatkertben tartott állatok esetében az


Állatorvostudományi Egyetem


Kórbonctani és Igazságügyi


Állatorvostani Tanszék


Budapest, István u. 2. 1078


Budapest, Pf. 2. 1400


telefon/fax: 342–7104

2016. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Vannak betegségek, amelyek gyorsan végeznek szegény állatokkal. Pl. megfordul a kutya gyomra, mert evés után azonnal rohangálásra buzdítod, pedig pihennie kellene. Sajnos nem tehetsz semmit, emberekkel is előfordul, hogy minden előzmény nélkül meghalnak.
2016. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Pont ezért ajánlotta fel az orvosa, hogy boncolja, ha gondolom, és én magam is úgy érzem, tudni szeretném mi volt ez. Mentünk vele, kezeltük, itthon még gyógyszereztem azzal, amit kapott, és megtörténik ez.


De itthon akarom eltemetni, nem akarom hogy elvigyék egy idegen helyre csak úgy és megsemmisítsék, mintha kidobnám.

2016. ápr. 15. 20:51
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
A boncolás témához semmi köze, de a hamvasztás egyébként nem szimpatikus? Van már ilyen szolgáltatás, többen is csinálják. Az urnát kiteheted a kertbe.
2016. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem kérdezed meg az állatorvost, hogy visszaadják-e? Nem az a legegyszerűbb?
2016. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a boncoltatás után haza lehet vinni, hogy el tudd temetni.
2016. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
A mi előző kutyánk 12 éves volt, soha nem volt semmi baja, egyik napról a másikra epilepsziás rohamot kapott, kezeltettük, sok pénzt kifizettünk, egyik reggel mégis holtan találtuk a házában. A kertben temettük el.
2016. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!