Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS nem tud kakilni a kutyám....

SOS nem tud kakilni a kutyám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tud kakilni, alig eszik. Még egy napja áll fenn a helyzet. Az előbb tejet adtam neki. Még vmi? Minek van hashajtó hatása? Am nem tudom mitől alakult ki nála a szorulás, csontot nem kapott. Köszíí a válaszokat.
2010. ápr. 6. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Baromi egyszerű a válasz. SOS állatorvos.
2010. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem orvoshoz kellene fordulni. Bocs, mást nem tudok :S
2010. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

káposztalé tejjel.


nem lesz baja tőle hidd el és nemvagyo állatkínzó,de múltkro ugyanígy volt mamám boxere és ez jól meghajtotta hálistennek:)

2010. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Más panasza van-e esetleg a kutyának?

Mennyi idős,milyen fajta,mit evett ma,bevan-e oltva

rendesen??

Kérlek válaszolj.És azonnal hívj fel egy orvost,vagy

ügyeletre indulj be.

2010. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem szabad meghajtatni a kutyát, ki tudja mi a baja, szorulásra parafin olajat kell adni az lazítja a székletet és nem kihajtja belőle, ha meg tuti nem sok csont akkor tuti állatorvos, mert ha játék nejlon vagy valami ilyesmi akadt el benne azt nem hozza ki semmi.
2010. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Akiteki ***** válasza:

Hányt is?

Állatorvoshoz kell vinni!!

2010. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Orvos!

Addig ha nincs parafinolaj otthon (nekem sincs) akkor adj 1 doboz szardiniát neki, remélhetőleg szereti...

2010. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
nekem száraz táptól volt a kutyámnak szorulássá én olajos halat felbontottan lecsöpögtettem a halról az olajat és azt adtam neki oda, hidd el úgy kihajt belőle mindent!! ha ez se, használ orvos.
2010. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
az előző vagyok az olajat adtam neki oda nem a halat. nehogy valaki félre értsen.
2010. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondoljatok bele el van benne akadva valami, ha el van persze, és kap hashajtót, mi kínokat fog az a csóró kutya átélni mire elmúlik a gyógyszer hatása lenyugszik a gyomra, de ami elakadt az nem mozdul sehova. Olyan kell ami szépen lassan fellazítja és szépen kijön.
2010. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!