Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű, házőrző, játékos,...

Kistestű, házőrző, játékos, kedves kutyus?

Figyelt kérdés
A felsoroltak alapján választanék egy kutyust 3 éves törpe snacim mellé. Lehetőleg oylan kutya kéne amit ha sétáltatok nem jön velem szembe egy ugyanolyan. Őrizze a házat ha nem vagyunk otthon, de azért ne az a kőkemény kutya legyen, tudjak vele játszani és kistestű legyen. Ilyen tulajdonságú kutyáknak a fajtáját várom. Köszi.
2010. ápr. 6. 20:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Leírtuk! De ha neked csak divatozásra kell a kutya, akkor tök mindegy milyet veszel. Vegyél valami agyonszaporított divatos vackot, bújtasd kiskabátba és húzz cipőt a lábára!

Sztem egy keveréknél semmi sem egyedibb, olyan még egy a világon nincs.

2010. ápr. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Te mi a lófasról beszélsz? nekem nem divatozásra kell én nem vagyok iylen bafasz köcsöh mint amilyennek te hiszel mert neked vmi bajod van nem kell itt kitlálgatni semmi rohhadék -.-"
2010. ápr. 9. 19:39
 23/26 anonim ***** válasza:

"Lehetőleg oylan kutya kéne amit ha sétáltatok nem jön velem szembe egy ugyanolyan."

Ezt Te írtad...

2010. ápr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
boston terrier:)
2010. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
már megvan a kutyus de itt senki nem tud segíteni, csak hülye idegbeteg emberek pofáznak . -.-"
2010. ápr. 18. 18:06
 26/26 anonim válasza:
figyelj sokan segíteni akartak neked attól h az egyik beszólt attól nem kéne őket lehülyézni mert akkor te is olyan vagy.És ezt nem bántásból szántam hanem arra hogy kérj bocsánatot azoktol akinek mondtad.Remélem nem haragudtál meg.Amugy nekem is törpe snacim van.Jah és végül milyen kutyát vettél?
2011. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!