Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2éves kutyám új helyre kerül,...

2éves kutyám új helyre kerül, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Sajnos a helyzet ugy hozta,hogy a kutyámnak mennie kell. Találtam neki egy igazi állatbarát gazdát,már találkoztak is,volt a leendő lakásában is.Hamarosan itt az idő és végleg ott marad. Csak azt nem tudom hogyan tegyük: fent a lakásban hagyjam ott,vagy az uj gazdival menjen fel a utcáról. De akkor ha utóbbit választjuk nem fog minden sétáláskor várni, engem keresni? Teljesen tanácstalan vagyok, a legjobbat szeretném a kiskutyámnak. Lécci ne bántsatok amiért odaadom,de sajnos nincs más lehetőségem, menhelyre nem szerettem volna vinni.
2010. ápr. 7. 00:01
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
:) sajnos.. nincs ilyen lehetőség, azért kedves tőled. Amugy tegnap elvittük kiskutyámat, most is folyamatosan jönnek a könnyeim.Hívtam az új gazdiját már tegnap este, azt mondta nagyon nyugtalan,nem találja a helyét,de kicsit játszott,aztán sírt az ajtóban.Éjszakája nyugtalanul telt,gyakran felébredt.Hasmenése is volt szegénykémnek,biztos a stressztől,meg az udvaron mindig odamegy ahol kiszálltunk vele a kocsiból.Ma délelőtt már egy kicsit evett is,és hasmenése sem volt,és aludt.Majd még estefelé hívom őket.
2010. ápr. 14. 17:13
 22/24 A kérdező kommentje:
Mikor látogathatom meg? Nagyon nehéz nélküle :(
2010. ápr. 15. 00:21
 23/24 anonim ***** válasza:

Megértem a szomorúságodat, nekem is volt ideiglenesen befogadott kutyám, aki nagyon a szívemhez nőtt.

A látogatással legalább 2-3 hónapot várj, amíg teljesen megszokja és elfogadja az új helyét a kutyus, és elkezd kialakulni benne valami kötődés, bizalom az új gazdik iránt.

2010. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon nehéz, nekünk is volt hasonló eset a szívem szakadt meg mikor elvitték...de jó volt újra látni!2hónap után látogattuk meg, és lehet hülyén hangzik de úgy viselkedett mintha büszke lett volna az új helyére és az új gazdira!Naggyon jól érzi magát azóta is igazi kis elkényeztetett kis öleb lett!
2010. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!