Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden. Szaporitótól? :O

Golden. Szaporitótól? :O

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 8 hónapos goldenem. Még juliusban vettem 24. ezer forintért.Akkor azt se tudtam, hogy mi a szaporitó, ha nem találtam volna rá erre az oldalra, most se tudnám. Árultak 10.000 ért is, csak nem azon a helyen. Tudtam, hogy olyan olcsón csak beteg kutyát lehet venni, ezért választottam ezt a közép árat, amire rájöttem, hogy mostmár közép ár nem ez hanem a 60.000 Ft. Amúgy teljesen egészséges, szerencsére semmi baj nincs vele. Nagyon okos. Az egyetlen probléma, hogy a fogsora nem tökéletes, de ettől eltekintve minden rendben. Törzskönyvet azért nem akartam, mert kiálltásra úgy se vittem volna és tenyészteni se szeretném,egyébként a szülei törzskönyvezettek. Mellesleg nagyon nagyon szeretjük.


2010. ápr. 7. 13:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
jaa. amúgy meg van pénzem, nem akarok szaporitani. és ha nem állnék úgy anyagilag akkor se tenném. Most belém köthetnél hogyha annyi pénzem van akkor miért nem vettem 100 ezres kutyát. Azért mert nem voltam elég "tájékozott". Egyébként, meg volt egy magyarvizslám akit 100 ért vettem, csak őt meg sajnos ellopták. Mind egy megbántam , hogy kiirtam a kérdést. Én IMÁDOM a kutyámat, a lehető legjobbat adom, és fogom adni neki, hála istennek egészséges is.
2010. ápr. 7. 16:26
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne bánd, én is ugyanúgy jártam a kutyavásárlással, mint te. És azért mert nem voltam elég tájékozott. De most már tudom, mi a különbség és majd ha egyszer megint kutyát veszek, akkor majd tudom, mit kell nézni. Az jó, hogy felismerted, hogy naiv voltál és hibáztál és ezt fel tudod vállalni. Akkor lenne szánalmas, ha csak fújnád a hülyeséget és nem látnád be, hogy tévedtél. Én örülök, hogy felismerted, sajnos sok embernek ez egy életen át sem sikerül, mert ők csak azt látják, hogy nincs a kutyának törzskönyve, mégis egészséges. Csak az nem jut el az agyukig, hogy csupán szerencséjük volt!
2010. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdés mert nem tudom: Miért más szaporitótól venni? Egyáltalán az mi?:)
2010. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A szaporitóknak a pénz a lényeg, és nem a kutyák egészsége. Ők minél több kiskutyát "gyártanak", mig ha megnézel egy normális kennel honlapot, akkor látszik, hogy mértékel vannak páoztatva a kutyák. És mint az előttem levő is leirta 100 ból 50 a szaporitóknál beteg.

Én is nemrég tudtam meg, azután miután megvettem a kutyámat. Háistennek egészséges, csak a jobb lábára sántit, de ez nem azért mert olyan helyről van.

2010. ápr. 8. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!