Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen kullancs elleni...

Kinek milyen kullancs elleni védelem vált be?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Foresto nyakörvet nagyon tudom ajánlani. Minél drágább annál jobb. Vagy esetleg a Kiltix csak az nem vízálló. Cseppekből az Advantix a legjobb, viszont ez hosszabb távon drágább.
2016. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Foresto, Kiltix, Practic spot, Vectra 3D, advantix
2016. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az összes nyakörv eddig elbukott nálunk, a foresto is. viszont az ultrahangos kullancsriasztó nagyon bejött. konkrétan 0 kullancs ment a kutyába mikor rajta volt és jó bozótos erdőben is sétáltunk. most a bravectot próbálgatjuk, eddig jónak tűnik. az ultrahangost azért nem folytattuk, mert így itthon is nyakörben/hámban kéne h legyen a kutya és az kidörzsöli a szőrét, bármilyen pihepuha polárral bélelt is :/

ezek a cseppek pedig írtó drágák, nem pancsizat nagyon bennük a kutya és 2-3 hétig bírják csak. emellett is volt már kullancsunk:S

2016. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, milyen fajta kutyád van?
2016. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem bevált az Actellic nevú szer kullancs ellen.

Csak nem volt mellékelve az ampullához használati utasítás, de értelemszerűen feszívtam fecskendőbe és egyenként oltom a kullancsokat. Elég strapás, de eddig mindegyik elpusztult.

Na amikor még kicsi addig elég eltalálni a tűvel, kell hozzá türelem és jó kézügyesség.

2016. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Spenc2014 válasza:
Első: "Minél drágább annál jobb"... baromság. Évek óta árulok a vaterán és máshol is kb. 10 féle nyakörvet, és használok is, azt kell mondjam, hogy amit 2000 Ft-ért adok, ugyan úgy jó, mint a foresto ami 3x annyiba kerül. Ugyan úgy van 100 eladásból egy panasz az arany árban lévőre, mint az olcsóra amit pl. németországból hozok, úgy látszik a németeknek jó a 10 eurós cucc is...Van olyan vevőm aki 5 éve csak ilyet vesz.Én magam az "olcsó" nyakörvet kombinálom inkább az "olcsó" spot-onnal, így dupla védelmem van egy árán. Egyébként ez is olyan mint a gyógyszer, mindig lesz olyan kutya vagy macska akinek nem használ az a bizonyos cucc. Akinek meg van vagy 3-4 kutyája, annak marhára nem mindegy, hogy éves szinten 10 vagy 60 ezret költ erre...
2016. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Spenc2014 válasza:
Ha valaki ír privátot, szívesen ajánlok Neki valót.
2016. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AshiV válasza:

Vicces amúgy, hogy a kérdező nem jelezte, kutyáról vagy emberről van-e szó.


Egyébként lassan egy évtizede járok erdőkbe vadkempingezni, simán hálózsák nélkül, pokrócban alszom odakint, minél zártab ruházat és hagymazabálás kombinációja eddig távol tartotta a kis genyákat, egyszer volt kullancsom, de előtte nem ettem hagymát, mert az exemnél hesszeltem pár napot.

2016. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!