Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni a kan farkaskut...

Mit kell tudni a kan farkaskutyákrol?

Figyelt kérdés
Általános jellemzés..Pl mozgásigény,gyerekekkel hogy jon ki,a gazdájával hogy áll,pl csak ra fog-e hallgatni,vagy masra is a csaladban, vagy mennyire védő-őrző?Ilyenek..Ilyen kutyát fogok kapni jovoheten,8 hetesen, es tudni szeretnem hogy bantjak vele.:) Jaigen, a szigort hogy viseli?17L. Volt mar tobb kiskutyám,nem o lenne az elso akit felnevelek :)

2016. ápr. 25. 17:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Fajtisznának fajtiszta, csak éppen nem FAJTA-tiszta.


Ne okoskodjon már az, aki még a két szó között sem tudja a különbséget!


Amúgy sem ezen kéne lovagolni, hanem azon hogy majd milyen betegségei lesznek, mert a németjuhász, főleg az ilyen hozzáértés nélküli szaporítgatás miatt, rohadtul beteges lett és sántaságra, dp-re hajlamos... Arról nem is beszélve, hogy a 99% az ilyen kutyáknak már jó ha csak nyomokban hasonlít a németjuhászra (és nem, nem csak a külsőre értem ezt, bár tudom sokaknak csak ez számít)...

2016. ápr. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Legfőképpen a nénédék tudhatják, milyen természetet örököl majd a kiskutya. Apa-anya, és a nagyszülők valamelyikéből hoz magával legtöbbet egy kölyök.

Ha ismered a leendő kiskutyád szüleit, valamennyit már láthatsz belőlük, milyen a természetük.

2016. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon fegyelmezett kutyusok. Okosak, és bíznak az emberekben,akiket ismernek.Idegeneket nem szeretik,hacsak oda nem megy nénjém vagy bátyám bemutatni neki,úgy értem hogy megsimogattatni az ebet, az akkor tudjak mar hogy nem veszelyes az az ember.:) Nemtudom a többi németkutya milyen, de őket így nevelték bátyámék. Megprobalom en is igy nevelni.:)
2016. ápr. 26. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!