Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet már kint fürdetni?

Lehet már kint fürdetni?

Figyelt kérdés
bernipásztor kutyámat szeretném meg fürdetni kint az udvaron.nyáron slaggal szoktam nagyon imádja.de már mindig keresi hogy holvan.de félek hogy megfázik még.szerintetek lehet?
2010. ápr. 7. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most az esős napok után még hűvös van. Szerintem várj vele, amíg melegebb lesz. És semmiképpen se slaggal,mert abból eléggé hideg víz jön. Ahhoz még hideg van.
2010. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem is várj még, amikor este se lesz ennyire hüvös, mert nem biztos h megszárad...
2010. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd inkább a nyári hőségben... ;)
2010. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kinnt még nemnagyon ajánlom hogy fürdesd a kutyát. Majd ha 25-30°C os hőségek lesznek. :) Én bennt fürdetem a kutyákat,fürdés után radiátor mellett hajszárítózzuk őket.
2010. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, én nem mondom, h fürdesd meg, de szerintem semmi baja nem lenne tőle! Nekem amstaffom van, és Duna partra járok vele sétálni. A múlt héten ahogy leértünk, már gázolt is bele a vízbe! Hiába hivtam, ott lubckolt, és élvezte a hideg vizet! Utána mikor mentünk hazafelé, kijött, megrázta magát, futott 2 kört és semmi baja sem lett!! Én is úgy gondoltam, h hideg még a víz, meg az idő, de őt nem zavarta!
2010. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azert egy amstaff a csonka kis szorzetevel kicsit mas, mint a berni pasztor :)

Szerintem, ha nem tohoz akarod vinni usztatni, hanem csak siman slagozni, azzal varj a melegebb idore.

2010. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen én is tudom,h mennyire más egy berni pásztor, és egy amstaff szőre! Csak azért írtam, mert ami nekünk hideg, az a kutyának egyáltalán nem!! Lehet, h mi úgy érezzük, h még hideg van, de a kutya már úgy érzi, h ideális az idő! És azt is írtam, h én nem biztatom a fürdetésre, de attól még valszeg
2010. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
valszeg.... semmi baja nem lesz tőle a kutyusnak!
2010. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!