Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem bírja a jutalomfa...

A kutyám nem bírja a jutalomfalatot? (mindig visszajön)

Figyelt kérdés

Adtam már neki csirkéset, húsosat, ízeset, ízetlent, kekszeset, színeset, vitaminosat, kálciumosat...

Mindegyiket kihányja :(

Kapott pedigree-t, és mindenféle drága jutalomfalatot, kapott már sima no name-set is.

Mindegyik kijött belőle.

Ez mitől lehet?



2016. máj. 4. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem tudom miert jon ki belole (lehet erzekenya benne levo vackokra), de nalunk a sult maj (es ugy onmagaban a maj) szinte lekuzdhetetlen szamara. Probalj meg debrecenit, virslit, ilyesmit.
2016. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én juti falatnak főtt csirkét, esetleg kis adag májat, sajtot (marhát ritkán amikor jut neki) vagy parizert meg ilyesmiket szoktam adni. Ilyen előre gyártott jutikkal még nem próbálkoztam. szerintem próbáld ki azt, hogy sima főtt husit adsz neki:) mert az is lehet hogy érzékeny a gyomra egy bizonyos összetevre amit beleraknak az ilyenekbe.
2016. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!