Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2010-ben kiskutyák születtek nálunk, amikből egyet megtartottunk(a többit elajándékozuk).

Egy szuka keverék kutyáról van szó. Kb. 2 hete elkezdte razni és vakarni a fülét, ki is sebesedett. Elvittük orvoshoz, azt mondta allergia, krémmel kellett kenni, de nem gyógyult meg. Elkezdet keményedni a bőr a nyakán, fura tapintású lett. Aztán még ki is sebesedett, és szerintem kicsit repedezett is. Aztán a feneke felé egy kb. borsónyi duzzanatot találtam. Nagyon kétségbe estem, imádom ezt a kutyát.Szerintetek mi lehet a baja? Lehetséges, hogy daganat vagy rákos?

Azért félek ennyire ,mert nem olyan rég egy ismerősöm kutyája elpusztult rákban.

Kérlek kíméljetek az engem hibáztató kommentektől. Elég baj nekem, hogy az akit a legjobban szeretek beteg.



2016. máj. 9. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el akár állatkórházba, vagy remekül felszerelt klinikára a kutyádat. Ezeken a helyeken sok lehetőség van akármilyen labor vizsgálatokra.
2016. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálom megoldani, bár nem lehet valami olcsó, de az nem számít. Tudsz ajánlani állatklinikát?
2016. máj. 9. 13:24
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha Budapest megfelel, akkor a Juhász klinikát javaslom, kutyum életét többször megmentették.


[link]

2016. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szegeden lakom, de a tavolság nem számít Budapest megfelelő. Nagyon köszönöm, remélem nem lesz baja.
2016. máj. 9. 13:30
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Pontosan hol található az a duzzanat? Nem akarok hülyeséget mondani, de lehet h csak a bűzmirigye van megtelve, általában akkor szokták rázni a fülüket meg vakarni (ugyanis ha nem ürül normálisan és kinyomva sincs neki akkor fülgyulladást okozhat). Ne ess kétségbe, lehet h csak ez a baj. :)
2016. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az orvos kb 1-2 hete kinyomta és már a nyakán, a lábán és a hátán is vannak duzzanatok
2016. máj. 9. 14:32
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem először szegeden vidd el egy jól felszerelt állatorvoshoz (biztos találsz olyat) és kérd ki a véleményét, ha tanácstalan akkor vidd el csak szerintem Pestre állatkorházba.
2016. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezeken a helyeken vannak duzzanatok? Ezek a kutya nyirokcsomóit mutatják.


[link]

2016. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen kb ezeken a helyeken vannak. És a nyakán megnéztem közelebbről a sebeit és gennyes.
2016. máj. 9. 14:56
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha lehetne most elmennék az orvoshoz, de nincs itthon senki, nincs nálam pénz,stb. De nagyon jó állatorvosa van, bár holnap iskola van de attól még elmegyek az orvoshoz.
2016. máj. 9. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!