Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2010-ben kiskutyák születtek nálunk, amikből egyet megtartottunk(a többit elajándékozuk).

Egy szuka keverék kutyáról van szó. Kb. 2 hete elkezdte razni és vakarni a fülét, ki is sebesedett. Elvittük orvoshoz, azt mondta allergia, krémmel kellett kenni, de nem gyógyult meg. Elkezdet keményedni a bőr a nyakán, fura tapintású lett. Aztán még ki is sebesedett, és szerintem kicsit repedezett is. Aztán a feneke felé egy kb. borsónyi duzzanatot találtam. Nagyon kétségbe estem, imádom ezt a kutyát.Szerintetek mi lehet a baja? Lehetséges, hogy daganat vagy rákos?

Azért félek ennyire ,mert nem olyan rég egy ismerősöm kutyája elpusztult rákban.

Kérlek kíméljetek az engem hibáztató kommentektől. Elég baj nekem, hogy az akit a legjobban szeretek beteg.



2016. máj. 9. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2016. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap elnézünk.
2016. máj. 9. 15:06
 13/14 SzMHZs ***** válasza:
Szegedről (szintén szegedi voltam 24 évig, most Röszke) már inkább átvinném Makóra, Sebő Ottóhoz. Nagyon korrekt árai vannak, szuperül felszerelt rendelő, sokak állatának mentette meg az életét, mikor a többi orvos már lemondott róluk. Még útiköltséggel együtt sem jössz ki drágábban, jó az Ambulancia, csak iszonyatosan drága. A mi orvosunk Pinnyey Szilárd, ő is nagyon jó doki, házhoz is megy (nem a kontár falusi házhozjárós doki), lényegében bármikor riasztható, mikor máshol csak ügyelet van, viszont nincs laborja meg ilyesmi, csak az alap rendelő.
2016. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Jobban van a kisasszony, szerencsére csak allergia. A hal és halszármazékokra allergiás. Már evett is, itt fekszik az ágyban. ☺
2016. máj. 9. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!