Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma voltunk először úszni a...

Ma voltunk először úszni a goldimmal, eddig nem úszott, most 9 hónapos. Amikor 3adjára úszott be a palack után, kétszer elmerült! Nagyon megijedtem! Nem tudtam mit csináljak, de kijött! Mi lehetett ez? Miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:

OFF: Annak örülj, hogy belement.

Énis kb. 1 hete elvittem egy patakhoz, hogy mártózzon meg benne (ez volt az első úszása), de nagyon félt. Látszott, hogy beakar menni, csak irtózott a viztől, de ez elspre lehet, hogy természetes. A végére addig jutottunk, hogy a hasáig belement. Bocsi az offért, amúgy szerintem, azért merült el, mert ez volt az első úszása, és nem tudta mit kezdjen, de lehet hülyeséget mondok.

2010. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van videó is, ha érdekel, belinkelem...
2010. ápr. 9. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek off: Egy normális goldennek az ösztöneiben kell(ene) lennie h bemegy a vízbe, gondolkodás nélkül.


Milyen vízben úszott? Folyó? Tó?

2010. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tó.

http://www.youtube.com/watch?v=xAIeAbLtoEs


Bejelöltem ahol bemerült. Nagyon hosszú volt az a pár másodperc míg víz alatt volt...

2010. ápr. 9. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:

A videón az látszik h szimplán rosszul fogott rá a palackra vagy a mancsával lenyomta és próbált rajta újra fogást találni.

Palackkal nagyon nem jó apportíroztatni mivel hiába könnyű és nem süllyed el, a kutya nehezen fog rá. Inkább labdát dobálj neki vagy kutyás boltokban lehet kapni direkt puha vízi játékokat.

2010. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy mikor otthagyta, miért hagyta ott, mert nem tudta megfogni. De amikor bemerült, akkor egy agyonrágott, lapos palackot dobtam be, amit meg tudott fogni, és túlment azon, és elmerült! Kétszer is, bejelöltem a videón.
2010. ápr. 9. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Látszik a videon, hogy először úszik a kutya. Szinte függőlegesen van a vízben, és az első lábaival iszonyú magasan kalimpál, irtó édes! :)

Hiába tudnak ösztönből úszni, gyakorlásra nekik is szükségük van. Szerintem pár alkalomig ne dobd messzire a labdát vagy a palackot. Ha bepánikol vagy elfárad, ő is könnyebben ki tud jönni rövid távról, és ha baj van, te is hamarabb eléred.

Idővel bele fog jönni az úszásba, ne aggódj.

2010. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. ápr. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!