Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek túlélte? Úgy...

Szerintetek túlélte? Úgy megijedtem mikor néztem!

2010. jún. 28. 20:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
jaj Istenem :( szegény milyen tehetetlen volt. remélem túlélte... szegényke. bernipásztor, ha jól láttam..
2010. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Szegény kutyus..:(Majdnem elsírtam magam:(De az őz csak a kicsinyét védte...Remélem túlélte!
2010. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

szegény kutty. sztem border collie vagy keverék. lehet hogy berni de nembiztos..

:(:(:(:(:(

2010. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Szemét hülye szarvas,a kutya a közelébe nem ment!Szerencséje volt hogy egy ilyen nagy aranyos állatra támadt és nem pedig valami sokkal erősebb és harcra képesebb kutyára!
2010. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Akiteki ***** válasza:
Most még igen, de ki tudja milyen belső bajai lettek szegénynek. Azt nem értem, hogy a gazdája miért sikítozott, ahelyett hogy odament volna elzavarni az őzet. Fontosabb volt filmre venni?
2010. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
100%

"THE DOG IS OKAY, but traumatized."

Azaz túlélte a kutya (meg a macska is), csak ráijesztett eléggé az őz.

2010. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Én border collinak néztem. És szörnyű h többen nézték és csak kiabáltak. Legalább dobálni kellett volna felé vagy a gida felé nagy dolgokat(nem rá, csak felé, h odamnejen védeni). Azt értem h nem mertek kimenni az utcára mert akkor azt támadja meg és nagyon gyors volt.

Itt látni, amit annyiszor mondok, hogy az őz felnőttnek iszonyatosan veszélyes állat.

A gida amikor ivarérett lesz, ugyanígy támadja meg az embert, aki tart otthon, így gondolkozzon!

2010. jún. 28. 20:20
 8/32 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem túlélte.

Ez tényleg egy berni pásztor. Ezek elég szívós, jó testfelépítésű kutyák. Kemény ütéseket kapott, lehet hogy eltört valamije, de ennyit egy berni pásztor túl kell, hogy éljen.

2010. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
A kölykét védte.
2010. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Szegényke!

Még a szám is tátva maradt.

2010. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!