Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan tengerpart, ahol...

Van olyan tengerpart, ahol lehet kutyával fürödni, kutyát is bevinni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Bárhova viheted.
2010. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Mer mér melyik tengerparton tiltják hogy fürödjön a több millió hektárnyi tengerbe a kutyád? :D:D elmondom h tengerpart az nem olyan h van egy kapu oszt fizetni ke hogy bemehess.
2010. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pl. ami strand jellegű, ott simán tilthatják!
2010. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Strand jellegűek érdekelnek... És pl. ha keresek szállodát ahol engedélyezett a kutya, ott pl. a medencéjükben úszkálhat? Vagy erre nincs egy szabály?
2010. ápr. 9. 13:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik országban? Mert rengeteg kutyás strand van külföldön. Azt viszont biztos nem engedik, hogy a medencében fürödj vele.
2010. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, a szomszédokra gondoltam, pl. Horvátország... Amúgy mi erdélyiek vagyunk.
2010. ápr. 9. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is sok helyen tiltják.Olaszországban élek és itt a nyári szenzonban tilos kivinni a kutyákat a strand területére.Nekem is napokba telt mire találtam olyan helyet.De viszont nagyon sok helyen lehet találni Dog Beach-et vagy szabad strandot,ha nincsenek nagy igényeid akkor az is meg fog felelni.Szerintem utazás elött nézz utána milyen lehetöségek vannak.
2010. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Király az a youtube-os videó!!! Itthon is kellene ilyen, de a mi kultúráltságunk kutyatartás terén hagy "némi" kívánni valót maga után... Nem való ez a "magyar"-nak! Na de talán, ha majd egyszer felérjük ésszel...! Igaz?
2010. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!