Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék venni kutyát, de...

Szeretnék venni kutyát, de nem tudom milyen fajtát?

Figyelt kérdés
Kölyök kutyát szeretnék venni majd nyáron, hogy vele lehessek amíg ideszokik,és ne suliba legyek egésznap. Közepes termetű kutya lenne a legjobb de fogalmam sincs milyen fajta legyen, ja és inkább kintikutyát szeretnék.
2016. máj. 14. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körül menhelyeken, ott is sok kölyök van, ha kinti lenne valami nagyobb bundájút válassz.

Tenyésztőknél általában várólista van, előre le kell foglalózni a kölyköket, de ha nincs konkrét elképzelés, a menhelyt javaslom.

2016. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
Attol fugg, hogy mennyit szeretnel kolteni ra, a lagottok nagyon szep es baratsagos kutyak, de dragak, mert gombakereso kutyak.Szepek a pulik is.A kuvasz, komondor kicsit nagyobb testuek de jo hazikedvencek. van meg a nemetjuhasz is. Ha nem akarsz fajtisztat, akkor sok szep keverek kutyat talalsz, ha keresgelsz.
2016. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Én nyugodt szívvel ajánlom a Goldit, számomra nincs náluk jobb kutya*-* Középtermetű, kosszú szórű, barátságos és gyönyörű:) Ha érdekel még több róla, akkor írj privit!
2016. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyi keverek :)

Ha nincs álom fajtád simán! Éppen ugyanolyan hálásak sőt.... ;)

2016. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Menhelyi!!!

A leghalasabb kutyak a vilagon!! Nekem van kettő és semmilyen fajtatisztára el nem cserélném<3 de ha fajtatisztát akarsz akkor goldi labrador szetterek , ezek konnyen kezelheto magas energiaszintu kutyusok, ha nem akarsz energikusat akkor bullmasztiff, leonbergi

2016. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a tanacsokat!:) Majd szerintem eloszor akkor benezek a menhelyre:)
2016. máj. 14. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a menhelyi keverék kutyus mellett.


Fajtatiszta kutyát annak érdemes vennie, akinek vagy céljai vannak vele (pl. birkanyáj őrzésére, terület védelmére vagy sportcélokra veszi),

vagy aki kiállításokra, versenyekre szeretne járni vele

vagy aki annyira odavan egy fajtáért, mondhatni "szerelmes belé", hogy mást el sem tud képzelni.


Mivel neked egyik sem áll fent, keverék kutyus tökéletes választás lesz.

2016. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!