Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lett rosszabb magavisele...

Miért lett rosszabb magaviseletű a kutyám? (séta)

Figyelt kérdés
VAn egy 3 éves keverék kutyám. 3 éve van nálunk. Minden nap viszem sétálni. Kis városban lakunk és tőlünk 10-15 perc amíg kiérünk a gáta gyalog. odáig pórázon hozom aztán pedig elengedem a gáton.Hogy érdekesebb legyen a séta mindig más-más irányba/helyekre megyünk.ha elengedtem nem úgy sétáltam vele h melettem jöjjön hagytam szaladgálni, szaglászni aztán ha messzebb ment vissza hívtam, mindig visszajött meg akkoris ha nyulat kezdett kergetni. De kb. 2-3 hete hiába hívom kb. .-lérésre elindul de 4-5 lépés után megáll szaglászik aztán megy a szag utánn, a nyúl utánn csak fut... nemérdekli ha hívom... mit tehetnék?

2016. máj. 15. 20:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
RudyV te sem neveltél még rendesen kutyát mi? és amúgy is a kérdésre kell válaszolni nem a válaszokra hülyeséget írni. Sok válaszod láttam már de mind hülyeség volt és soha nem értett veled egyet senki. Szerintem inkább hagyd az okoskodást. És hogy segítsek kedves kérdező egyet értek az utolsó előttivel még azt tanácsolom hogy ne csak akkor hívd ha már nem figyel hanem bármikor gyakorlás képen. Ha a juti falat nem hatásos akkor adj neki olyat ami tetszik neki és azt csak akkor kapja ha oda ment hozzád a hívásra.
2016. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!