Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vehetném rá a szüleimet...

Hogyan vehetném rá a szüleimet, hogy a kutyusunk bejöhessen?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja fogadtunk örökbe egy kölyökkutxát. Nagy a szőre és nem kifejezetten kistestű, de én mégis szeretném,ha bejöhetne a lakásba is. Apukám nagyon nem szeretné 😕 ( Egyébként a kutya jól érzi magát kint is, mielőtt még szidó válaszokat kapnék!) A válaszokat előre is köszi.
2016. máj. 15. 22:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

RudyV

Szerintem te csak hallgass.

Te, aki azt mondtad, hogy az a kutya, aki megharap valakit nevelhetetlen, altatni kell.

Te, aki azt mondod, hogy a KAU vadállat, a KÁJ kezesbárány.

Te, aki a szaporítást jónak tartod...

És Te aki annyi meg annyi baromságot írtál már ide, ami látszik a 22%-on...

Szerintem hallgass.

2016. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10%

De joooo :)

Van egy rajongom aki minden irasomat koveti.

11-es autogrammot nem kersz?

Amugy szerinted te barom mi nem igaz abbol amit leirtam?!

A szazalekom meg az ilyen sotetagyuakat tukrozi mint te akik nem fogadjak el az igazsagot,ha valamit rosszul csinalnak azt sem ismerik be es ha valaki olyant ir ami osszetori a gyenge lelkivilagukat azt jol lepontozzak :)))

2016. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Lehet meg fogtok kövezni, de miért kéne minden kutyát lakásban tartani? Nem mondom, hogy nem jó bent a kutyának, de azt sem, hogy mindegyik kutya szenved kint (persze vannak kivételek mind 2 tartás esetében). Szóval nekünk most jelenleg kinti kutyánk van, mert a szüleim nem szeretnék, hogy bent legyen, de ettől imádjuk, ellátjuk, foglalkozunk vele rendesen. DE ha elköltözök valószínű nekem benti kutyám lesz. Szerintem mindenki maga döntse el. Sajnállak kérdező, mert én is próbálkoztam, de ha nem akkor nem. Várj amég saját lakásod/házad lesz és akkor ott tartod a kutyát ahol szeretnéd:)
2016. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%

Privát üzenet nekem retardált Rudikától (így adjon bárki is a véleményére):


" Amugy egy dologban egyetertunk te kis sza rrago,az en szememben sem ember a magyarorszagi.

Es az ilyen kis b uzik miatt mint te van hogy esetleg "artatlan" honfitarsaidat is elzavarjuk szorakozohelyekrol mert sajnos nagyon idekaptatok Romania Erdelyi reszere!"


Bár nagyon eltértünk a témától, innen üzenem a román fajtádnak, hogy Erdély NEM Románia!!

2016. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
24%

Elnezest kerek a kerdezotol az utolso hozzaszolo neveben.

Beismerem hiba volt igy felhergelni es elnezest kerek tole,hogy ilyen durvan visszautasitottam es azt mondtam semmi eselye sem lenne nalam. De amugy maskor ha ismerkedes celjabol irogatsz idegen pasiknak ilyen oldalakon mint ez akkor vedd szamitasba azt is,hogy benne van a pakliba a visszautasitas es ne indits ilyen lejaratas szeru "bosszuhadjaratot" ;)

2016. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Jaj te Rudi gyerek, az utolsó válaszoddal már megint magad alatt vágod a fát.

Mikor azt a szép üzenetet küldted nekem, még azt hitted, hogy én egy pasas vagyok. Más részről meg ha fantáziát látnék egy olyan "agyoniskolázott" anonim emberben, mint amilyen Te vagy, és rád hajtanék ismerkedés céljából, akkor lássuk be az az üzenet, amit írtál azt mutatná, hogy mekkora tahó vagy, ha így utasítasz el egy nőt. Persze ha homár vagy, akkor érthető lenne. ;)

2016. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ne tisztazd mar magad,tudod jol mirol beszelek.

Remelem itt is takarit majd valaki es kitorli a mocskaidat.

Nem ertem miert szennyezed itten a levegot a szemelyeskedeseddel es piszkitassz bele minden kerdesbe.

2016. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az utolsó pár kérdés már nem is a kérdésről szól.
2016. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Elsőnek igenis tökéletesen igaza van!

Kutya lakásba nem való!

Nekem 3 gyerekem van de csak idehozott a párim egy dögöt😈😈

Azóta pokol az életem

2018. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok párom
2018. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!