Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?

Törpilla1987 kérdése:

Milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék kutyust, de csak kertben tarthatnám. Esetleg melléképületben, de nem fűtött szobában. Szívem vágya egy tacskó lenne, de őket bent lehet tartani... Viszont mindenképpen kis testűt, emberbarát fajtát szeretnék. Mit javasoltok?

2016. máj. 17. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van tacskóm kinti kutyaként . A legjobb házőrzőnk. Nem feltétlen kell lakásban lennie . Én csak akkor engedem be ha fél vagy esetleg orvosi kezelés alatt áll .
2016. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Schipperke. Igazi mindenes kutya kinnt is bennt is tarthato es egy tunder. Mi is most szeretnek a Shiba melle egyet.
2016. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Puli, pumi, mudi tökéletes választás; kis testűek, de a bundájuk vastag és jól bírják a hideget, nem mellesleg magyar fajták.

Hűséges, élénk, értelmes, könnyen tanítható jószágok, gyerekek mellé ideális játszótársak és remek házőrzők.

2016. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha 87-es vagy, akkor harmincontúl nem értem kitől kéne engedélyt kérned
2016. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
tacskót kint kel tartani, nem szobakutya..
2016. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4: Pl. Foberlo nem engedi, esetleg a szuleivel el meg, sajnos ma nem olyan ritka ez mar mint 10 evvel ezelott.
2016. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kistestű, rövid szőrű kutyát semmilyet.

Érdemes körülnézni a menhelyen, és ott egy közepes méretű, tömött bundájú kutyust választani.

Ha fajtát szeretnél, akkor puli, pumi, mudi jut nekem is eszembe, mint leginkább ideális, viszonylag kicsi kutya.

2016. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, még szülővel élek. Továbbá, ha külön megyek,akkor is lenne beleszólása... :(
2016. máj. 18. 07:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ha 87, akkor 28 vagy 29 és nem túl a harmincon. Ez a leöregítés azért sértő. :P
2016. máj. 18. 07:45
 10/12 anonim válasza:
Border collie. A legértelmesebb kutya fajta. Könnyen tanítható, hűséges és imádja az embert. Hosszú a szőre ezért bírja a hideget.
2016. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!