Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha beleharapnék a kutyám...

Ha beleharapnék a kutyám fülébe, én lennék a falkavezér?

Figyelt kérdés
(Csak kérdezem, nem akarom megharapni. :) )
2010. ápr. 9. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom láttad a Kutyabajnok című filmet.:D Am nem hiszem, hogy lenne valóságalapja, de ha mégis, akkoris vanna célravezetőbb megoldások, hogy te légy a falkavezér.;)
2010. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kajak megharaptam, és szőr ment a számba:DDD, az arra jó hogy a kutya megtanulja hogy erőset harap és így lehet okítani, mart a testvéreivel is harapdálják egymást, és megtanulja mekkorát haraphat. De mivel minden kutya harapdál, így minden kutya falkavezér?, a válasz nem, nem elég csak fülönharapni. Ahhoz hogy te legyél a falkavezér számos dolgot is kell csinálnod.
2010. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, ez egy butaság. A falkavezérséghez számtalan más dolgot kell teljesítened és folyamatosan fenntartanod.

A harapdálás max. a szép játék megtanítására alkalmas egy kölyökkutyánál. De te ember vagy, nem kutya, és a te harapásod nem is olyan, mint az alomtársáé, így nem sok értelme van.

2010. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!