Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hoplnap elaltatják kutyámat....

Hoplnap elaltatják kutyámat. Nem tudom hogy bennt maradjak-e vele? Eygszerűen nem lennék képes végig nézni a hogy elaltatják. Ti végig benn voltatok?

Figyelt kérdés
Nekem ő sokkal több mint egy kutya. A társam, a legjobb barátom. Nem hiszem hogy végig tudnám nézni ahogy elaltatják. :'( Hogy dolgozzam fel?
2010. ápr. 9. 20:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

TE JÓ ÉG:O

minek altatják el? valami betegség miatt?

2010. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
15 éves volt a kutyám mikor nem bírt lábra állni, nekem kelet megfogni mikor az orvos jött elaltatni, megkapta a szurit elengedtem és be is jöttem a házba, nem tudtam végignézni, sírtam mint egy kisgyerek, nem tudod feldolgozni, ez is olyan dolog hogy majd az idő megoldja.
2010. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:

én 14éves voltam amikor a 13éves kutyámat elaltatták:(

Fogtam a fejét mert altatásnál csapkodni szokták a földhöz vagy az asztalhoz. Végig sirtam,de legalább nem fájt neki és tudom hogy igy jobb lesz:( sajnálom a kutyudat.

2010. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Szegénykémnek daganat van a nyakában és átétett képzett.
2010. ápr. 9. 20:54
 5/46 anonim ***** válasza:

Miért altatják el?


Mi történt?


Megsebesített valakit és lefoglalták?


Nincs más megoldás?

2010. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:

Szerintem még egy próbát megérne a vetera víz,

(VETERA-DDW-25®) ha nincsenek komoly fájdalmai..


Vedd meg az altató injekciót és Hozd haza, aztán próbáld meg a veterát, hátha...

2010. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Nincs más megoldás a végső stádiumban van. Angol cocer spániel és csak 7 éves. Megállapították hogy agydaganata van később aztán a nyakán is lett és áttétek vannak a testében.
2010. ápr. 9. 20:58
 8/46 anonim ***** válasza:
Az a kutya megérdemli, hogy mellette legyél, amikor átköltözik a másik világba. Nem lesz könnyebb, ha nem vállalod, akkor sem. A hiánya ott lesz .
2010. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Akárhogy is, én hazahoznám, ha már meg kell halnia ismerős szagok között tegye..
2010. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon ,nagyon együttérzek veled. A mi kutyusunkat két éve kellett elaltatni. 13 éves volt és szintén egy daganat miatt.Két hónapos kora óta volt velünk és elmondhatatlanul szerettük.Én végig ott voltam Vele, simogattam.Máshogy el se tudtam volna képzelni.DE ,olyan állatorvost hívjál akiben megbízol.A mienk kicsi korától ismerte a kutyánkat és előre megmondta hogy előbb elaltatja és utána adja be a szívbénítót.Igy is volt . A kutyánk teljesen nyugodt volt, úgy ment el mintha csak aludna.Sok erőt kívánok neked mert ez iszonyú nehéz.Viszont engem megnyugtatott hogy a kutyám békésen ment el és én ezt láttam is.
2010. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!