Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hoplnap elaltatják kutyámat....

Hoplnap elaltatják kutyámat. Nem tudom hogy bennt maradjak-e vele? Eygszerűen nem lennék képes végig nézni a hogy elaltatják. Ti végig benn voltatok?

Figyelt kérdés
Nekem ő sokkal több mint egy kutya. A társam, a legjobb barátom. Nem hiszem hogy végig tudnám nézni ahogy elaltatják. :'( Hogy dolgozzam fel?
2010. ápr. 9. 20:47
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Sok erőt Neked.
2010. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

21:04

Nagyon sajnálom :( Igen egy régi állatorvos barátom fogja eleltani a kutyámat. Igen bent leszek vle. Ha kimennék/nem lennék ott az olyan mintha cserben hagynám. Talán nekem is segítene a feldologzásban hogy tudom nyugadtan aludt mikor elment.

2010. ápr. 9. 21:12
 13/46 anonim ***** válasza:
Ő az egész életében végig kísért téged,minden percben melletted állt, tartozol neki annyival,hogy Te is mellette állsz az utolsó pillanatban is :( nekem 2 éves a kiskutyám, de el nem tudom képzelni,hogy egyszer majd nem elsz :(
2010. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos odaadta a fülhallgatót. És hallgattam, csak hallgattam, ahogy lassult a szíve.Valóban elaludt:((
2010. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
A 18. szülinapomra kaptam. Ő az első kutyám. Mindig velem van bárhova megyek. Ez a legnehezebb pillanata a kutyatartásnak. A sok szép év után jön egy dolog ami elszakítja a gazdit és társát idő előtt. Betegség, örekség. Úgy érzem ha lenne valamikor máskor kutyám már nem tudnám úgy szeretni mint ahogy Alice-t szerettem.
2010. ápr. 9. 21:16
 16/46 anonim ***** válasza:
Inkább ne menj be, ha ennyire hozzádnőtt. Nem éri meg, így is fájdalmas dolog számodra.
2010. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Igen tartozom neki ennyivel!
2010. ápr. 9. 21:17
 18/46 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó éjszakánk együtt most pihen a sarokban a kosarában.
2010. ápr. 9. 21:20
 19/46 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :(
2010. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
Még arra kiváncsi lennék, hogy mivel volt etetve?
2010. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!