Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hoplnap elaltatják kutyámat....

Hoplnap elaltatják kutyámat. Nem tudom hogy bennt maradjak-e vele? Eygszerűen nem lennék képes végig nézni a hogy elaltatják. Ti végig benn voltatok?

Figyelt kérdés
Nekem ő sokkal több mint egy kutya. A társam, a legjobb barátom. Nem hiszem hogy végig tudnám nézni ahogy elaltatják. :'( Hogy dolgozzam fel?
2010. ápr. 9. 20:47
1 2 3 4 5
 31/46 Akiteki ***** válasza:
Nagyon sajnálom a kutyusodat. Hidd el, jobb lesz Neki is és Neked is, ha vele maradsz. Én is azt hittem tavaly, hogy nem bírom majd végignézni, hogy meghal a kutyám. De jobb volt, hogy utolsó pillanatig vele lehettem, simogattam a fejecskéjét és érezhette, hogy nagyon szeretem.
2010. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim válasza:

Ahogy olvastam a kommentárokat, elkezdtem könnyezni, és utána csak ugy csöpögtek a könnyeim. Velem még nem fordult ilyen elő, de nagyon félek még a gondolattol is. 6éves lesz a kutyám, és egyszerűen annyira kötödök hozzá, hogy soha nem tudnám elengedni. Amikor felkelek mindig odajön hozzám, megvárja amig elalszok. Ha sírok akkor megvígasztal, és megvéd bármelyik kutyától. Nem tudom, hogy fogod tudni elengedni amikor előbb írtad, hogy vigasztald a kutyád mert te elkezdtél sírni. :(


A helyedbe bemennék, és simogatnám, és akár végigsírnám az egészet. Megérdemli. Légy erős és fel a fejjel!

2010. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

ha minden igaz, a kutyusod már jobb helyen van. ahogy végigolvastam a válaszokat, az én könyeim is folyni kezdtek. sok erőt ennek a helyzetnek a feldolgozásához.


off: a második válaszolót nem értettem. hova csapkodnak mit?

2010. ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Mindenképp legyél ott vele.. szüksége van Rád! Hidd el nagyon meg fogod bánni! A mi kis westink 10 éves volt, és leállt a veséje.. Maradj vele mindenképp. Részvétem.
2010. ápr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Húúú ....

Most én is rázendítettem :S

Eszembe jutott kicsi Murphym , aki lassan 5 éve hogy elment, nekem ő volt a minden :)

Nagyon sok erőt kívánok neked , hiszen kelleni fog .

Tiszteld meg azzal hogy vele maradsz , hiszen neki is ő vagy a minden .

Nem tudok mikor lesz a dolog , de Nyugodj Békében kicsi kutyus !

Kérdező : Írj nyugodtan ide, jobb neked is ha elmondod másnak ami bánt , és ne tartsd vissza , sírj amíg csak jól esik !

2010. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Megtörtént. Délelőtt 11-kor elindultunk a párommal az állatorvoshoz. Mikor a randelőben ránk került a sor elkezdtem zokogni. Bementünk és én végig ott voltam mellette simogattam öleltem. Egy állat elvesztésénél csak egy állat elaltatása rosszabb. Kimondani a halálos ítéletét, állni, és nézni, ahogyan beadják neki az injekciót, amint remegve néz rám, hogy most miért, és ott van a szemében, hogy most ő volt-e a rossz, vagy én nem szerettem, vagy miért teszem ezt vele, látni a félelmet, hogy nem tudja mi lesz. Aztán szépen lehunyja szemét, megkapja a második injekciót, és egy monitor jelzi, hogy soha többé nem kelhet föl. A kis testét a kertben helyezzük végső nyugalomra csinálunk neki egy szép szikla kertet. Most már tudom hogy egy szép helyen van ahol nam fél nem fáj semmi. És egyszer majd találkozunk.
2010. ápr. 10. 14:26
 37/46 anonim ***** válasza:
Tegnapi 21:04-es vagyok.Sírtam ahogy elolvastam a kommentedet. A mi kutyuskánk is a kertünkben van eltemetve, a képe pedig itt van a monitoron.Sose fogjuk elfelejteni ahogy Te se a kutyusodat.Sok erőt Neked.
2010. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
köszönöm. most is csak sírok és sírok. még sokáig így lessz a játékai még mindig szerte szét hevernek a lakásban. így még nehezebb hogy tudom még sokáig együtt lehettünk volna...
2010. ápr. 10. 15:45
 39/46 anonim ***** válasza:

Ma 10:14-es vagyok !


Óhh te szegény . A sírás engem is megint elért , gondolva rád, és a kutyusodra :(

És ahogy eszembe jut a kicsi Murphym , amikor még együtt voltunk :(

De neki is így jobb, tudván hogy nyugodtan pihen , és az örök vadászmeződőn kergeti most a cicákat :) Boldog és vigyáz rád! Én is úgy érzem , és ezzel is nyugtatom magam hogy egyszer még látni fogjuk egymást és akkor boldogok lehetünk , és soha nem válunk el többé :) Gondolj erre !

2010. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hidd el, nagyon együtt érzek Veled! Lassan mindjárt én is sírok. Sajnos eddig 2szer jártam így. A kutyáimnak tüdőrákja volt, mind a kettőnek! Nem lehetett mit tenni. De ami a legfontosabb és én most is ezt ismételgetem magamban, hogy az ÉLETMINŐSÉGÜK jó volt, mert mindent megadtam nekik. Sok (szép kort) megélt kutya nem tudja mit jelent ... És biztos vagyok benne, hogy Te is minden tőled telhetőt megtettél érte végig. Próbálj erre gondolni. Kívánom, hogy minél előbb helyrejöjjél lelkileg.


Most ide másolok egy idézetet, ami engem mindig megvigasztal, talán Téged is (ha nem is a következő napokban, talán kicsit később): Nem ismerlek, de szeretettel gondolok Rátok!


„Nap mint nap tapasztaljuk a körülöttünk levő anyagi világ rendjét: állandóságát és folytonos megújulását. Bármilyen törékeny és múlandó is minden része, bármilyen nyughatatlanok és mozgékonyak is elemei, mégis fennmarad. Az állandóság törvénye tartja össze, s meghal bár, de mindig új életre támad. A bomlás csupán a szerveződés új változatait szüli meg, s egy halál ezer élet szülője lesz. Valójában minden óra azt bizonyítja csupán, mily tűnékeny, s mégis mily biztos a nagy egész. Olyan, mint az árnykép a vizek tükrén, mely örökkön ugyanaz marad, bárha a vizek örökkön folynak. A nap lebukik, hogy újra felkeljen. Napunkat felfalja az éj borongása, de csak azért, hogy újjászülethessen belőle oly üdén, mintha sosem aludt volna ki fénye. A tavasz nyárba fordul, s nyár után és ősz után télbe, csupán csak azért, hogy végül visszatérve annál biztosabban győzedelmeskedjék azon sír fölött, mely felé oly eltökélten igyekszik az első óra óta. Gyászoljuk május rügyeit, mert el kell hervadniuk, de tudjuk , hogy egy napon a május majd bosszút áll a novemberen, ama szüntelen szent körforgás által, s ez megtanít minket arra, hogy örökkön virrasszunk, midőn bizakodásunk a legmagasabbra hág, s NE ADJUK FEL A REMÉNYT, HA LEMÉLYEBB IS A BÁNATUNK!”

2010. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!