Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyust, de...

Szeretnék egy kutyust, de anyukám nem engedi, hogy legyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már mindent felvázoltam anyunak.Mondtam hogy fogadjunk örökbe egy kutyust ideiglenesen,hogy megtapasztaljuk a jó dolgokat és a hátrányait.De nem akarja még igyse.Már van egy ötletem,de nem biztos,hogy beválik.

Valakinek van valami jó ötlete,hogy hogyan vegyem rá anyukámat?

Olyan válaszokat nem szeretnék amibe az lesz leírva,hogy milyen nagy felelősség egy kutya, stb.Nem ez a kérdésem.Legyetek szívesek olyan választ írni ami erre a kérdésre megfelel.

Előre is köszönöm a kérdéseket:Fanni



2016. máj. 19. 16:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%

Ápolt is volt meg rövid is volt a szőrük, de én akkor is 90%ban éreztem a kutyaszagot. Főleg ha előtte kint sétáltak esős, nedves időben. De azok, akik kutyával élnek együtt, nem érzik ezt a szagot, mert már annyira hozzászoktak. De attól még midnenki más érzi.

Ez olyan mint amikor egy nem dohányos érzi, ha valaki dohányzott. Amíg azok akik aktívan dohányoznak, észre sem veszik.

2016. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dolgozni a nyári szünidőben.
2016. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Járj el menhelyekre segíteni hogy lássa hogy nem csak egy fellángolás ez számodra és komolyan gondolod illetve ,beszélj neki sokat milyen jókat tanultál a menhelyen vidd el egyszer és mutasd meg miben segítesz ott .
2016. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%
És mégis hogyan is akarsz kutyát tartani, ha pénzed sincs rá?
2016. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ez az. Egy igényesen, jól tartott kutya (de bármilyen más háziállat is) nyeli a pénzt, amíg nincs erre kapacitásod, találj más hobbit. Esetleg ha nagyobb leszel önkéntesként járj menhelyre, vagy anyukáddal akár most is mehetsz. (Nem tudom hány éves vagy)
2016. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
11: gyere el hozzánk és csodát láthatsz (érezhetsz) ;)
2016. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok

anyuék ha lenne kutya azt fizetik de azt nem fizetik ha menhelyi kutyát szeretnék támogatni

Nyári munkára nem mehetek mert még kiskorú vagyok és pont emiatt nem is mehetek egyedül a menhelyre

2016. máj. 19. 17:21
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress a környékeden olyan helyet ahol nincs eleg idő foglalkozni a kutyákkal es ott segíts be.
2016. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 13 evesen meg ne legyen kutyad, meg csak most kezdodik neked az elet es ki tudja mit hoz. Majd par ev mulva elmesz diakmunkara es meg mindig ugy erzed egy kiskutya jobban kell mint egy uj cipo, akkor azt mondom hajra, de jelen helyzetben a szuleidnek van igaza, barhogy is dontenek.
2016. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon okos hozzászolok is vannak .. feltételezem nekik vagy nincs kutyájuk vagy ugyan igy jártak és már elindegenült
2016. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!