Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztők! Ti beoltatjátok...

Tenyésztők! Ti beoltatjátok veszettség ellen az összes kutyátokat?

Figyelt kérdés
Olyan drága az oltás hogy borzasztó. Mit kaphatok ha nem oltom be az összes kutyáimat? Nem lehet elsumákolni? Eddig még egy kutyám se volt beoltva veszettség ellen. Csak ebben a hónapban fogják ellenőrízni? 2 kutyát beoltok,akik őrző védőznek a kapunál,de többre nincs keret.
2010. ápr. 10. 07:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Nevetséges amiket írsz! Acana tápta meg az összes másik oltásra telik de egy 3000.- os oltásra nem ??

Mik vannak .... hmm , én ezt nem veszem be !


Csak nem szaporító vagy ??

Mégis minek tartanál mondjuk 5 kutyát ?

Ráadásul kicsiket , amik jól mennek most , ha őket nem oltatod be , mert ketrecbe vannak dugva , és onnan nem jönnek ki vagy mégis miért ??


Ne haragudj de tényleg nevetnem kell rajtad !

2010. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Alighanem azért írtad ki a kérdést, hogy megerősítsenek a saját véleményedben.

Mivel azonban látod, hogy a többség nem ért veled egyet, így mindenki hülye, csak te vagy az okos.

Én most szépen kérlek, nem bántásból írom: Gondolkodj el rajta, hogy hátha mégsincs igazad? Én nagyon tudom tisztelni azt az embert, aki el tudja fogadni, hogy nem volt igaza és képes megváltoztatni a véleményét, mégha a büszkeségét sérti is.

2010. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Kiskutya is haraphat. Mint azt bizonyára te is jól tudod, a kiskutyák pont a fellépésükkel szokták a méretet kompenzálni. Ha ehhez még egy rossz nevelés is társul...


2. Soha nem tudhatod, hogy mikor történik egy olyan váratlan esemény, ahol az oltatlan kutyád kijut az utcára és valakit megharap. Hiába állítod, hogy nem lehet ilyen, az élet bizony hozhat különleges helyzeteket.


3. A veszettség a világ leghalálosabb vírusa: a benne megbetegedettek között a halálozási arány 100%. Ezért is veszi a hatóság az ellene való védekezést olyan komolyan...


4. Egy kutyát állandóan megkötve ill. kennelben tartani kimeríti az állatkínzás fogalmát.

2010. ápr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A VESZETTSÉG ELLENI AZ EGYETLEN KÖTELEZŐ OLTÁS. BÁRMIKOR ELKÉRHETIK A KUTYÁD KÖNYVÉT! ANÉLKÜL NEM IS VIHETNÉD KI MÉG CSAK AZ UDVARBÓL SEM!
2010. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Először is, aki tenyésztő annak ez a legkisebb költsége kb. Kutyatenyésztésből nem lehet megélni ez csak hobbi.

Másodszor, most ez vagy kamu vagy te nagyon hülye vagy! AZ EGYETLEN KÖTELEZŐ OLTÁS A VESZETTSÉG ELLENI. És te most azzal akarsz beetetni, hogy minden AJÁNLOTT oltása meg van a kutyádnak (ami több és sokkal többe kerül mint egy db veszettségelleni), csak az egy nem ami kötelező? Te nagyon hülye vagy... Kutyád akármikor elszökhet, megharaphat valakit, mert hiába ismered, mindig reagálhat váratlanul! A veszettség elleni oltás nélkül még utcára sem viheted nemhogy kutyás helyre!

Te komolyan nagyon hülye vagy. Ha ennyire nincs pénzed egy kötelező dologra az Acana mellett akkor adasd be a kötelező oltást, és a többit nem, ez a logikus... Nem az hogy mindent beadadtsz ami nem kötelező, a kötelezőt meg nem...

2010. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, ha megtudják elég nagy büntetés jár érte. A kiskutyáid meg sajnálom hogy el vannak zárva. Igazán csodás életük lehet...
2010. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Egy veszettséget hordozó kutyus nem kell hogy megharapjon, elég, ha megnyalja a kezed, amin egy karcolás van.... Nem véletlen kötelező! Majd, ha a gyerekedet ne adj isten egy veszett kutya megharapná, meggondolod kétszer is, hogy egyáltalán eszedbe jut-e ekkora hülyeség....
2010. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azt még nem írtam oda a kérdéshez,hogy a kölyök kutyákról van szó! A felnőtt kutyákat beoltottam,a kiskutyák már elmentek,2 oltásuk volt egy parvo elleni és egy kombinált. Nem tolerálom az emberi hülyeséget,hogy már 3 hónapos kor után be kell oltani a kiskutyát is veszettség ellen. Én min. 6 hónapos korig várnék vele.
2010. ápr. 26. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!